Wpis z mikrobloga

Uhm, bardzo przydatne, postawic bariere i kazac skakac, nic nie uczyc, wystawiqc na posmiewisko


@onuceSzatana: jakie pośmiewisko? Pamiętam że u mnie w klasie każdy lubił skakać przez kozła, nawet grubasy przeskakiwały bez problemu, więc nie było się z kogo śmiać, nawet jak ktoś bardzo chciał. Nie wiem jakie #!$%@? muszą siedzieć na wykopie że miały problem z tym kozłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
podejrzewam, że powodem jest to jak wygląda wf w polskich szkołach. W większości przypadków nauczyciel daje uczniom piłkę, mówi grajcie, a następnie do końca lekcji siedzi w swoim pokoju (°°


@KaiserBrotchen: gdyby tak było to bym lubił WF, bo lubiłem gry zespołowe. Ta pieprzona gimnastyka i lekkoatletyka mnie zawsze zniechęcała do WFu.
@kubelek_klasik: wiesz, też mnie kiedyś irytowało takie podejście ludzi "hurr durr po co mi to", ale potem poszedłem do pracy i zauważyłem, że ludzie z takim mindsetem nie mają nawet podejścia do pewnych stanowisk w firmie, bo zwyczajnie nie wypracowali w sobie pewnej samodyscypliny, ciekawości świata i po prostu wiedzy. Jakoś nagle przestali mi oni przeszkadzać, lepiej dla ludzi rozumnych, by było ich mniej niż więcej ( ͡° ͜ʖ
@DywanTv pokonywanie barier? Co prawda na testach skakałem przez skrzynie itp, raczej nigdy to nie był dla mnie problem bo mam praktycznie dwa metry i nad czymś takim przechodzę na stojąco w zasadzie. Ale po co mi stanie na rękach na przykład? Nie lubię tego i nie będę tego w życiu robić, niezamierzam być nagle cyrkowcem. Pokonywanie strachu i barier niby to ma mi pomóc tu? Raczej teorie z dupy. Parę lat
@onuceSzatana: Chyba nie rozumiesz po co są zajęcia z WFu i co mają dawać. Tego typu ćwiczenia jak ww. skok mają poprawić skoczność, koordynację ruchową, motorykę.


@fan391 Może w założeniach, ale w praktyce tego się nei ćwiczy. Przez 90% czasu jest gała albo coś podobnego, a reszta to różne egzaminy - jak się jest ogólnie wysportowanym to się i tak zaliczy, a jak masz z czymś problem to masz problem ¯_(ツ)_/¯