Wpis z mikrobloga

Ależ dziś była tyralnia w kołchozie, przyśpieszyli nam linię, a to ponoć nie jest jeszcze docelowa prędkość. Padam z sił, jak nie zasnę to w nagrodę będę mógł się napić z wami wieczorem przed kąkuterem. Napić bardzo.. w nagrodę.. może uda się o tym wszystkim zapomnieć na chwilę.
Dopiero i aż 20 lat i takie życie bez możliwości zmiany.
#przegryw
#depresja #samotnosc #pracbaza #feels
Pobierz DamianeX1X - Ależ dziś była tyralnia w kołchozie, przyśpieszyli nam linię, a to ponoć...
źródło: comment_1647615311rCq2Iy5ooj3RpuCTClvMOk.jpg
  • 16
@borzeczka: W bardzo, ale to bardzo krótkim skrócie. Głównie przez normictwo i zepsutą psychikę poprzez szykanowanie mnie przez cały okres szkoły / dzieciństwa. Nie radziłem sobie w szkole i w domu też nie miałem i nie mam najlepiej. Nie zdałem nawet zawodu w zawodówce. Cudem dostałem się do kołchozu z którego mogą mnie dzień po dniu wywalić, albo chociaż jak się spóźnię o minutę.
@whatsup666: ja mam to samo, dosłownie siedzę sobie za biurkiem i kombinuje co jeszcze robić z wolnym czasem bo cały internet już przejrzałem XD ale też zaczynałem od gównianej roboty
@DamianeX1X: Widzę, że bardzo ładnie malujesz portrety - może pomyśl nad realizacją swoich marzeń - zaoszczędz troszkę kapuchy by wyjechać do Wiednia aby zapisać się na tamtejszą Akademię Sztuk Pięknych( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@DamianeX1X: Kolego może jakiś kurs na wózek? albo po prostu na magazyn? tylko do dobrej firmy, posprawdzaj opinie. Praca na linii to najgorsze co może być. Chyba bym się od biedronki przyjął zamiast na linii.
@DamianeX1X: hmm ale to chyba nie „normictwo” odpowiada za ocenę egzaminu zawodowego i też nie ono za Ciebie do niego przystępuje. To nie jest tak, że jesteś w 100% pasażerem swojego życia. Ok, to nie jest najłatwiejszy start, jednak to nie jest tak, że cała reszta świata dostała wszystko na tacy. Zrób jakieś szkolenia, kursy, zdaj ten zaległy egzamin może. Jednak w pl jest drastyczny brak specjalistów i mógłbyś to wykorzystać.