Wpis z mikrobloga

Więcej #jawnosc w partiach politycznych? Od 1 lipca partie będą musiały na bieżąco w BIP ujawniać swoje wydatki i zawierane umowy. Zdaniem Szymona Osowskiego skończą się sądowe boje z ugrupowaniami. To dobry krok w stronę transparentności. Więcej w tekście na rp.pl

Wołam:

@Bielecki @wykopowicz_z_kobierzyna @dasfinaleresultat @Sababukin @wcale_mnie_tu_nie_bylo
@SpalonyHeretyk @adam-dobrawy @Croises @PanHeniek45 @MandarynWspanialy @iPhoneMaster
@Ipsy @login-jest-zajety @matkaPewnegoMirka

Dzień dobry!

__
Nie odpuszczamy!
Przekaż nam 1% podatku. KRS 0000181348
www.siecobywatelska.pl/1-procent

#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #informacjapubliczna
  • 22
@Watchdog_Polska: jak na razie popieram każde wasze działanie prócz jednego. Mianowicie daliście się podpuścić Putinowi i Łukaszence który chciał aby osłabić i skłucić UE wpychając im nowych uchodźców ekonomicznych przez polską granicę. A Wy temu przyklaskiwaliście i byliście za tym aby ich wpuszczać.
Mam nadzieję iż już widzicie że to było przygotowanie do wojny.
@Watchdog_Polska: po pierwsze, z tego co donosiły media sporo tych ludzi nie uciekało przed wojną, tylko migrowali za pieniędzmi.
Po drugie oficjalne przejścia były dla nich otwarte więc tam mogli legalnie składać papiery o azyl a woleli nielegalnie się wdzierać do naszego kraju.
Po trzecie są wywiady z nimi o tym że zapewniano ich o tym że kupując bilet na Białoruś dostaną się do UE bez problemu. Więc ewidentnie było widać