Wpis z mikrobloga

@niekibicujepilkarzom: Rosja ma swoich wynalazców, muzyków, naukowców tylko rząd parszywy złożony z bandziorów. Co do krajów które lepiej jakby nie istniały to dałbym Indie, Pakistan, może Chiny.
Na pewno planeta byłaby o wiele czystsza.
  • Odpowiedz
@maciss: Prawda ale cywilizacja Indii jest pokojowa i oprócz Bangladeszu czy innych muzumanskich krajów pakistan Afganistan nie zgłasza chęci podbojów i dominacji nad innymi. A przoduje z zanieczyszczeniu przez brak technologii ,biede i populacje kultura też ma w tym swój udział nie oszukujmy sie .Chiny podczas rewolucji zniszczyły swoją kulture na rzecz marksizmu a Indie mogły by sie wyzbyć w swojej kulturze pewnych elementów jak brak higieny czy system kastowy
  • Odpowiedz
@I_N_K_W_I_Z_Y_T_O_R: Czy dany kraj jest pokojowy czy nie, do głównie zależy od rządzących, przecież tam u ruskich za krytykę wojny grozi do 15 lat, po za tym ludzie boją się utraty pracy, jakiś tortur czy nawet zabicia.
Poza tym mają dobrze rozwiniętą propagandę i ludzie wierzą w te bzdury że tam się wyzwala ludzi itp.
  • Odpowiedz
@tellet: W różnych wyborach albo nie głosowałem albo na platformę jako mniejsze zło. W tym roku myślałem o konfie bo już nie miałem na kogo, ale zraziła mnie jej onucowatość na parę miesięcy przed wojną. Ogólnie jestem konstytucyjnym (parlamentarnym) monarchistą, najbardziej kocham z monarchów Cesarza Japonii i Królową Brytyjską. Uwielbiam dwory królewskie, tytuły arystokratyczne, etykietę, bale i balety, co nie znaczy, że jestem #!$%@?. Jak trzeba, potrafię być dosadny. Całe
  • Odpowiedz