Wpis z mikrobloga

Kiedyś, zainwestowane pieniądze w firmie, szły na jej rozwój, na znajdowaniu większej liczby pracowników, rozwijanie technologi itp. Dzisiaj zarobione pieniądze, są ładowane w akcje spółki aby urosla, do rekordowych rozmiarów,po czym następuje... Ups
Także zobaczymy z jakimi kwotami mamy do czynienia
(myślicie, że ktoś się akcjonariuszami przejmuje, odp. brzmi, nie...napompowac, wypłacić i pier.... ić, niech, owce się martwią... I tak to teraz wygląda,? W normalnym zarządzanym połeczeństwie, każdy by za takie numery odpowiedział.. W dzisiejsze rzeczywistości, nic się nie stało

Coinbase-Fred Ehrsam 3,sprzedal akcji, za 457m dolarów firma padła na pysk—63%

Teladoc-Clen Tulman 179m dolarów, firma padła na pysk 80%

Amc-Adam Aron (silverback) sprzedal akcji za 42m dolarów, firma padła na pysk 82%

Cloudflare-Matyhew Prince, sprzedal akcje za 212m dolarów, akcje spadyl na pysk 60%

Zoom—Erick yuan - 590m dolarów, Kelly Steckelberg-44m dolarów. Firma spadła o 79%

Zillow, Rich Barton-sprzedał akcji za 85m dolarów. Firma spadła o 78%

PayPal-Daniel Schuman, sprzedal akcji na 81.5m dolarów, spadek o 67%

Roku-Anthony Wood, sprzedal akcji za 707m dolarów, firma padła 78.9 %

Palantir-Alex Karp, sprzedal akcji za 862m dolarów, spadek 76%

Draft Joson Robins, sprzedal akcje za 96m dolarów, spadek 77%

Luminar—Austin Russel, sprzedal akcje, za 220m dolarów, spadek 67%

Etsy—hosh Silverman, sprzedal akcje, za 105m dolarów, spadek 59%

Afirm-Sylvija Martincevic 25m,dolarowLibor Michałek, 60m dolarów. Akcje spady o 80%

Lemoniadę-Daniel Schreiber 47m dolarów, Joel Cutler 82m dolarów. Akcje w dół o 86%

Już nie wspominaj Zuckerberga, co caly czas sprzedała akcje swojej firmy i zaskoczenia, że spadła.....
Pamiętajmy, że jak grubasy masowo wyprzedają, to nie robią tego bez powodu
A jak mówią, żeby kupować bo, jest dołek (telewizyjne ku..... ony, ) to trzeba trzymać rękę na pulsie
To nie porada inwestycyjna
Co ja mogę się wiedzieć, jestem tylko zwykłym popaprańcem z wykopu...

#gielda #finanse #polityka #pieniadze #inflacja #ekonomia #swiat #banki