Wpis z mikrobloga

@tyrytyty Oprócz JKM pozbyć się jeszcze Brauna oraz ewentualnie Mentzena i mamy gotowy przepis na systemową, "konstruktywną" "opozycję". Tak już chyba jest, że wszystko, co pojawia się na scenie politycznej albo od początku jest po stronie systemu, albo z czasem przechodzi na tamtą stronę.
@tyrytyty: RN to raczej przejdzie do Ziobry, opozycja w życiu nie przyjmie Dziambora czy Sośnierza na swoje listy, jak już to bym obstawiał start z Korwinem, a po wyborach rozłam na oddzielne bloki, ale takie prawdziwe, a nie jakieś maskowanie ja to było tydzień temu
@tyrytyty: A większość wyborcow Konfy z Panem Januszem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet na prawicy niektórzy trzęsą się przed tweetami Korwina, a to one i jego oburzające wypowiedzi prowadzą do popularyzacji idei leseferyzmu i antydemokratyzmu, czasem pisze nawet to, z czym spora część ludzi się zgadza, lecz nie wypada im się do tego przyznać. A wolnorynkowcy poprawni politycznie nie mieli nawet ogólnokrajowego komitetu wyborczego. ¯\_(ツ)_/¯
@vrim: @tyrytyty:

A większość wyborcow Konfy z Panem Januszem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Doubt. Nie sądzę, żeby to była prawda ale jeżeli masz jakieś źródło tej informacji to chętnie zmienię swoją opinie.

Ja już wcześniej twierdziłem, że Konfa dla swojego własnego dobra i poparcia powinna usunąć większość kont na twitterze, a większość posłów powinna zamknąć ryj na twitterze/facebooku i przestać shitpostować. Zdobyli poparcie zgodnie z tezą
@vrim: A poparcie wolnorynkowców też trzeba zdobywać bo to zawsze więcej głosów i większe poparcie. Jeżeli ceną tego jest skończenie z memotweetami Korwina to trzeba mu usunąć konto( ͡° ͜ʖ ͡°)