Wpis z mikrobloga

@uytx: to nie ja robie bajki po to aby podciagnac cos pod narracje jak w 1 poscie. komizm sytuacji polega na tym ze malo kto o tym wie (bo ogolnei ludzie #!$%@? wiedzą) za to jest wysmiewanie gadek putina o denazyfikacji i jednoczesne (jak zwykle) przypominanie mu tej latki, nic sie nie zmienilo od ww2, w kolko #!$%@? o tym ze ktos jest nazistą, ew ksenofobem

pomijajac juz twoj sposob myslenia,
pomijajac juz twoj sposob myslenia, gdzie dokladnie sam naginasz rzeczywistosc na mniej i bardziej szkodliwych "nazioli" lol.


@hekktik: lol. oczywiście, że dzielę. Czy według Ciebie ludzie, którzy bronią kraju i zabijają najeźdźców są tak samo szkodliwi jak Ci, którzy atakują i bombardują cele cywilne? Oczywiście, że łatka nazisty dla putina to naciąganie. Też mnie dziwi, że każdy go przyrównuję do hitlera zamiast stalina. Takie obrazki jak wstawił OP kiedyś nazywały się
Oczywiście, że łatka nazisty dla putina to naciąganie. Też mnie dziwi, że każdy go przyrównuję do hitlera zamiast stalina. Takie obrazki jak wstawił OP kiedyś nazywały się plakaty propagandowe i śmiało można go pewnie takim nazwać.


@uytx: no i w jednym chociaz myslisz.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
w umysle polskiego gimbusa wszedzie trolle


@hekktik: Za to w głowie kacapskiego trolla tylko wiatr.

ale po #!$%@? mi o mlodziezy wszechpolskiej piszesz? co ja jestem ich jakims zwolennikiem? typowe argumenty z dupy


@hekktik: Z dupy to ty się chyba wyklułeś.
@unfolding: no i potwierdziles swoimi debilnymi wypowiedziami to co pisalem, jak zwykle ćwok nie ma co odpisac t kontrze to wymysla rzeczy z powietrza przypisujac je rozmowcy aby pozniej sobie sam z tym dyskutowac. spłyń buraku.