Wpis z mikrobloga

  • 21
No tak, a będzie #!$%@?ł 150 przez miasto jakiś debil i na zielonym, na pewniaka ich zmiecie z planszy, to będziecie kwiczeć gdzie była policja. Po to są światła, żeby z nich korzystać.


@Stealth XDDDDD
Skręca mnie na myśl, że można być takim lemingiem. Stój w środku nocy i czekaj na pustym przejściu, bo mama nauczyła, że nie wolno XD
  • Odpowiedz
@kicek3d: zasada jest zasadą. na czerwonym się nie przechodzi. druga zasada to taka, że funkcjonariusze muszą reagować na każde wykroczenie i przestępstwo, których są świadkami. Wprowadzanie wyjątków od tych zasad kończy się głupio. Myślisz, że skąd masz najwięcej potrąceń na pasach w całej EU na naszym terenie? Wiecznie ktoś wbiega na czerwonym, bo on się zawsze rozgląda, a potem się raz nie rozejrzał i się wpakował pod coś.
  • Odpowiedz
No tak, a będzie #!$%@?ł 150 przez miasto jakiś debil i na zielonym, na pewniaka ich zmiecie z planszy, to będziecie kwiczeć gdzie była policja.
@Stealth: za 150 km/h to utrata prawa jazdy, więc TAK, gdzie była Policja, że taki ktoś miał by prawo do jazdy samochodem?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kicek3d: wszystko rozumiem ale po wała wciskać przycisk skoro idzie się na czerwonym? Sam wcześnie rano czy wieczorem na rowerze jeżdżę na czerwonym ale nigdy przycisków nie ruszam wtedy.
  • Odpowiedz
@Stealth
@Piesa

A ja uważam, że prawo trzeba zmienić i pozwolić na przechodzenie na czerwonym na własną odpowiedzialność gdy nic nie jedzie. Ale dopóki prawo jest jakie jest to trzeba je respektować i egzekwować
  • Odpowiedz
@eloar: proszę, nie pi3rdol. Biedne psy muszą reagować. Jakoś niedaleko dworca wschodniego dosłownie od lat 90 prawo jest łamane w tych samych bramach dzień w dzień i biedni nie potrafią tam wejść. Ignorują absolutnie wszystko co tam się dzieje, każde przestępstwo. Tak samo gdy zgłosisz grupę dresów którzy są agresywni, przyjadą po 3godzinach albo wcale. Jak chciałem zgłosić kradzież telefonu to nie przyjęli zgłoszenia bo za niska wartość chociaż morda złodzieja
  • Odpowiedz
ich tylko słownie


@Stealth: a po cholerę mieliby do nich podjeżdżać cokolwiek do nich mówić, w cywilizowanych krajach możesz przechodzić na czerwonym w środku dnia zaraz obok policji i w ogóle nie reagują
  • Odpowiedz