Wpis z mikrobloga

@opiateterrorist: @banjo: TBS tbsowi nie równy, w Lublinie niby są ale jakość mieszkań to porażka, opłaty wysokie (niższe jak za wynajem ale dalej szału nie ma) i to nie prawda że patologii ciężko jest dostać takie mieszkanie, jak tylko je pokończyli to przesiedlili połowę patologii z miasta do jednego bloku, na szczęście część chyba pozamykali.
No i TBS to #!$%@? bo płacisz nie tak mało, a mieszkanie nigdy nie będzie
@picasssss1: no nie wiem jak to wyglada w innych miestach ale tak jak pisalem wczesniej, tutaj w szczecinie ogarnelem mieszkanie w 3 tygodnie, moge je wykupić w przyszłosci, był konkurs gdzie maksymalna punktacja to byla 23 a ja dostalem 21 i dostalem mieszkanie takie jakie chcialem, idealnie w centrum swierzo wyremontowane. jedyna osoba ktora mogla by mnie pobic w punktach to byla by jakas samotna matka niepelnosprawna z dzieckiem. ja mam
@Icon_of_sin: Co ciekawe tu wykopki pisza ze 4k to raczej polska B a ty jestes polska C. Ja mieszkam w stolicy, po studiach (takich zwyklych, żaden programista czy inżynier, czyli jak 90% polakow, poprostu wykształcony czlowiek) i mialem jakis czas temu rozmowe w bardzo znanym oddziale niemieckiego korpo: 4k brutto xD Praca w garniturze, wymagany angielski.

Jak mialem inną rozmowe na pol etatu praca biurowa, amerykanskie korpo powiedzialem 2500 netto, rzucilem
xDD 4k netto to jakis zart kto za tyle pracuje? chyba studencik

nie no ale 6-7 netto to chyba przyniesie zdrowy mezczyzna do domu po studiach/z jakims fachem?


@dobrowolskii: I ty niby zarabiasz więcej nie umiejąc sprawdzić danych dot. wynagrodzeń w Polsce? Jasssne XD

4K w korpo w Warszawie to się dostaje od ręki teraz bez doświadczenia


@Dolan: No pewnie, łapanki są powszechne, biorą ludzi wprost z ulicy. Nie pytają
@instalacja: nawet nie chce mi sie odpisywac na takie tanie baity, co mam sprawdzac mowie ile w wawie sie zarabia. Z ulicy nie biora ale skonczyc dzis jakas ekonomie czy inne gowno po ktorym biora do korpo to chyba nie jest wybitna sztuka?
@opiateterrorist: TBS to pozostałość PRLowska. Miałeś chyba ogromnego farta dostając to mieszkanie bo pół życia mieszkałem tak jakby w TBSie. Później budowali nowe i przenosili wszystkich do tych nowych świeżo wyremontowanych i te osoby miały pierwszeństwo. Wszyscy sąsiedzi to patologia. TBS de fakto to są te mieszkania na które ludzie czekają po kilka lat aby je dostać od państwa na wynajem itd. Faktycznie masz prawo wykupu po iluś tam latach ale
co mam sprawdzac mowie ile w wawie sie zarabia.


@dobrowolskii: XD
A wiesz to, bo spytałeś milion pracujących? Czy raczej wyciągnąłeś to sobie z dupy (bo tak można nazwać risercz typu "Seba, ile zarabiasz? 8 koła? Nieźle! A ty Mati? 9, no ładnie!"? XDD
Ch*j, że Seba pracuje w sortowni i jeździ golfem III już drugi rok bez przeglądu, a Mati akurat nie pracuje, bo go zwolnili z żabki za wyniesienie