Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć. Jak sądzicie jak zmienią się ceny samochodów #kia #hyundai w tym roku?

Przykładowo cena katalogowa KIA XCEED (z lakierem metalizowanym, felgami 18, wersja M+SMT) w manualu jest obecnie za 99 9000 według katalogu.

Nie wiem czy zamawiać teraz, czy jeszcze poczekać do wyprzedaży rocznika do nastepnęgo stycznia?
W tym roku chyba było 4000-6000 rabatu na wyprzedaży.

#samochody #auta
#motoryzacja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #622dcfdea13ce6a222f45207
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 23
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania nigdy nie było wyprzedaży w KIA, rabat do 5% dostawał każdy z buta, więc te magiczne 4-6k to był standardowy rabat przez cały rok, dobrze poszukasz to może ktoś da rabat, bo się wycwanili i mało który salon schodzi z ceny.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak dobrze pamiętam to od jesieni już ze 4 podwyżki były, wyprzedaży nie uświadczono, a kto czekał we wrześniu z zamówieniem to teraz czeka kilka miesięcy dłużej na auto :)
wiem, że takie "kup teraz, bo będzie tylko drożej" brzmi jak naganianie, ale niestety taka prawda :)
  • Odpowiedz
@inrzynier: wyprzedaż rocznika była na manual, ale nie wiem jak wtedy z ewentualną zniżką od salonu, może jej nie było więc to taki rabat nie rabat jeżeli chodzi o wyprzedaż.

@AnonimoweMirkoWyznania: z tego co ludzie piszą to jest już po prostu gorzej, ale w niektórych salonach się jeszcze udaje, pewnie będzie coraz gorzej, nie napalałbym się
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja miesiac temu zamówiłem Proceeda GT i jeśli chodzi o rabaty to objeździłem 5 salonów i obdzwonilem ze 30 . Przez telefon właściwie nikt nie dał więcej jak 2 tyś rabatu. Najwięcej dostałem w salonie gdzie odbyłem jazdę próbną 7 tyś + dywaniki i mata do bagażnika.

Czas oczekiwania mam wpisane do 180 dni, ale raczej się nastawiam, że poczekam dłużej
  • Odpowiedz