Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 884
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Narro_Van: Ale ja o jednym a tym o czymś zupełnie innym

co mnie to obchodzi? Chcesz pomagac to pomagaj ale mnie do tego nie zmuszaj.


@TurboDynamo: Stosując Twoją logikę - a co mnie obchodzi, że ciebie to nie obchodzi?
  • Odpowiedz
@Kumpel19 zaczynam zauważać wśród ludzi, że najwiekszy problem z tym problemem mają ludzie trochę "ograniczeni umysłowo", o niezbyt szerokich horyzontach, ale tez z małym poziomem współczucia, empatii
  • Odpowiedz
nie to znaczy że ciężar ich utrzymania powinna wziąć na siebie całą UE, a wtedy ja płacił bym za to 10 razy mniej


@alfaiomega1: Czyli teraz nagle Polacy są za mechanizmem relokacji?
  • Odpowiedz
@Kumpel19: Mentalność znajomej mojej matki która prowadzi sklep - "Ty wiesz jak one są ubrane? Wszystko firmowe, no mówię ci. Kupują pełno słodyczy, wędliny najdroższe." Nie no kurła padłem, mają chodzić w workach po ziemniakach i żreć ze śmietników? xD
  • Odpowiedz
@ATAT-2: I w ktorym momencie to jest nasz problem? To że stracili domy to ich problem i naszą dobrą wolą jest pomaganie im. Pomaganie, nie wywyższanie. Jak ty stracisz dom to nikt ci nie pomoże.
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Ale ch%uj mnie interesuje co zostawili. Pytanie nie jest kto ma lepiej na ukrainie, kto ma lepiej ogólnie tylko kto ma lepiej tu i teraz będąc w polsce. Dzbany
  • Odpowiedz