Wpis z mikrobloga

@konopiapolska: No nie będę się teraz przekopywał przez tonę kupki jaką narobiłaś, więc załatwmy to inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po prostu przedstaw swoje oficjalne stanowisko i temat z tobą będzie zamknięty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co myślisz o facetach którzy narzekają na problemy egzystencjalne na tego typu apkach?
Jaka była by twoja reakcja jakbyś kogoś takiego spotkała, co byłby narzekadłęm.
Drugie pytanie:
Co myślisz o facetach którzy narzekają na problemy egzystencjalne na tego typu apkach?


@Pralko-suszarka: nic nie myślę szczerze

: a co jeśli okazało by się, że facet narzeka, bo nie może znaleźć FWB i co byś takiemu doradziła ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pralko-suszarka: nic bym nie doradziła i tylko parę usunęła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to bym pogadała chętnie


@konopiapolska: Jestem strasznie ciekaw jak by ta rozmowa wyglądała, skoro wydajesz się na tinderze mega pasywna i tylko odpowiadasz od niechęci ( ͡º ͜ʖ͡º) Ty kiedykolwiek komuś zadałaś tam pytanie? Normalne nieironiczne pytania
@konopiapolska: No ok, nie twój ale jednak powołujesz sie na nie atakując nas, biednych poszkodowanych samców alfa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakoś nigdy nie widziałem twojego narzekania na typowy dla kobiet sposób pisania tam. Stąd możliwe, że jakbyś miała tyndera, to pewnie zachowywała byś się tak samo, no ale to tylko taki domysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Stąd możliwe, że jakbyś miała tyndera, to pewnie zachowywała byś się tak samo, no ale to tylko taki domysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pralko-suszarka: jakby się namnożyło matchow to na pewno. Dlatego ważna jest selekcja żeby się skupić na kilku rozmowach a nie po łebkach pisać do kilkunastu
@Abaddon_Profanator: Bardzo prawdopodobne, że to facet z bebechem i zawiniętym pitusiem jak u świni ogon, który tylko troluje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlatego ważna jest selekcja żeby się skupić na kilku rozmowach a nie po łebkach pisać do kilkunastu


@konopiapolska: Tak to powinno wyglądać w teori właśnie. Ale praktyka swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mając zbyt duży wybor i tak byś dostałą