Wpis z mikrobloga

K---a jak ja nienawidzę Rusków i ich myślenia. Nic się nie zmieniło od czasów USRR. Znalazłem na Twitterze propagandziste, mówi że NATO zagraża Rosji i dlatego zaatakowali Ukrainę, ja się pytam, czy NATO zmusza Ukrainę do dołączenia przez aneksję i inwazję, on że nie , że sami chcą dołączyć, no to się pytam dlaczego chcą dołączyć. To typ zaczął mnie po rosyjsku cisnąć i mówić że Ameryka też nie jest taka super. Ja mu napisałem że nie mówimy tutaj o Ameryce tylko o Rosji, klasyczny whataboutism prosto od komuchów. I potem poleciał od niego jakąś wiązanka o j-----u Ukrainy i Russofobii. Odpowiedziałem że "Russofobia" to teraz zdrowy rozsądek po tym co o----------e, i każda rzecz która robicie działa na korzyść NATO, I że zachód dał wam szansę na poprawę z NRC ale wasz agent KGB aneksował Krym.
No i na tym się skończyła dyskusja bo mnie zablokował.
#ukraina #rosja
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Degrengolada24: atak na suwerenne panstwo w XXI wieku, bo schorowanemu dziadkowi sie tak uwidzialo to juz jest chore gowno, ale gdy dodamy celowy terror i udokumentowane zbrodnie wojenne i ataki na ludnosc cywilna, lamanie kazdego jednego prawa wojennego i miedzynarodowego, minowanie i ostrzeliwywanie korytarzy humanitarnych (!!!) to jest juz czysty p--------y terroryzm i tak tych terrorystow nalezy okreslac - po imieniu.

I o ile moge zrozumiec ze jakis zmanipulowany zjeb
  • Odpowiedz