Wpis z mikrobloga

@mambar: Ukrainki to coś między Polką a Rosjanką jeśli chodzi o wymagania wobec samców. One mają o sobie bardzo wysokie mniemanie, wyższe niż przeciętna Polka, choć nie tak skrajne jak Rosjanka. Większości Ukrainek mamy naopowiadały, że są najpiękniejsze w Europie i stać je na naprawdę zamożnego partnera z Niemiec albo Włoch. Te młodziutkie, z profilami na Insta, mają już takich w kolejce. Polakom zostaną takie z dwójką ukrainiątek, gdy ich mężowie
@podrywacz1 @jednaodpowiedź @77023 to nie o to mi chodziło. Chodzi o to, że w Polsce jest mnóstwo samotnych chłopaków /mężczyzn, którzy gdy nadarzy się okazja to będą zagadywac jakokolwiek dziewczynę z zagranicy byle tylko kogoś sobie znaleźć . Oni wszyscy liczą, że przyjedzie mnóstwo Ukrainek i każdy swoją znajdzie. Bzdura. Rzeczywiście dużo Ukraińców do Polski przyjeżdża, ale wśród nich jest też pelno starszych ludzi i małych dzieci. Ukrainek takich w wieku
@mambar: nie raz już to wałkowałem, że musisz pojechać do jej kraju i tam zostać jeśli nie masz powodzenia w swoim kraju. Co do sp0lkowacenia właśnie o ten wpływ spermiarzy zasypujących komplemwntami i atencją jak i mentalność stadną różowych umożliwiającą szybko asymilacje mi chodziło.