Wpis z mikrobloga

To mój 3 post w temacie zmiany życia i diety keto. Waga na czczo 127.9 kg. Waga startowa 155 kg. Czuję się doskonale. Możliwe, że komuś pomogę i go zmotywuje do zmian na tle mentalnym i fizycznym. Każda dieta jest dobra jeżeli komuś pasuje ale najważniejsze podejść do tego z przyjemnością a nie obowiązkiem i przymusem. Nie znam się za bardzo na tym i jakbym wiedział jak( nie jestem wirtuozem wykopowych tematów ) może jeżeli ktoś chce założę temat odnośnie mojej przemiany i będę od czasu do czasu wrzucał posty, zdjęcia. Zmotywuje to może kogoś i uda mi się jakoś pomóc.
Zapraszam do zadawania pytań i tak jak ostatnio wrzucania mi jak mogłem się upaść do 155 kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zacząłem ponownie przygodę ze sportem 1.01.2022r od jednego kilometra z zadyszka i kipami z nosa po spacerze.
Aktualnie myślę że jest co raz lepiej i cieszę się, że widzę zmiany :

#keto #odchudzanie #redukcja #dieta
Mamciu94 - To mój 3 post w temacie zmiany życia i diety keto. Waga na czczo 127.9 kg....

źródło: comment_1647033501ArpFDYa0NcosDE0opfX0Ue.jpg

Pobierz
  • 17
@Mamciu94: Motzno radzę rozważyć bieganie. Przy twojej wadze może się to okazać absolutnie zgubne dla stawów. Ostatnio na mirko/głównej był nawet o tym tekst. Dużo lepiej pocisnąć basen.

PS
Moja waga startowa przed keto to 150,25kg; obecnie 117,1kg. Nie biegam.
@Mamciu94 127 kg i biegasz? Ja przy 183 cm i 107 kg nie chce narażać stawów i chodzę na basen. Ale uczciwe codziennie.
Stawy odezwą się później