Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niby powiedzą, że to oczywiste i żaden problem w tych czasach, ale jestem gejem. I nie chcę tego.

Mam 23 lata. Już natury nie oszukam. Idę ulicą, gapie się na tyłek faceta. Publiczny prysznic na siłowni na studiach, staje mi przy kolesiu. A ja tego nie chce.

Przez tyle lat to ignorowałem. Myślałem, że coś się zmieni. Ale nie. Od kiedy sobie to uświadomiłem, ciągle zalewam się łzami, nawet idąc po ulicy (jest ciemno).

Przyjaciel powiedział mi że dla niego sprawa jest prosta, lubisz facetów, to z nimi kręcisz. Ale nie dla mnie. Ja tego nie chce. Chcę być normalny.

Nienawidzę siebie. Dlaczego to ja muszę się z tym mierzyć. To nie jest sprawiedliwe.

Chcę iść na #tinder i się przespać z jakąś dziewczyną. Dobry pomysł?

#zalesie #gownowpis #teczowepaski #lgbt #filozofia #wiara #katolicyzm (jestem wierzący) #pomoc #pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6229abcbe136d4a348efb72c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Myślę że powinieneś zaakceptować swoją orientację i nauczyć się z nią żyć. Katolicyzm w Polsce tak nas mocno przeorał że bycie homo jest równoznaczne w naszym kraju z ciężkim grzechem i dla niektórych osoby nieheteronormatywne powinny spłonąć na stosie.

Jak chcesz próbować się leczyć to próbuj chociaż kompletnie nie mam pojęcia na ile jest to skuteczne. Krytyką się nie przejmuj bo najczęstszymi krytykami są jakieś sebiksy - przegrywy wylewający
  • Odpowiedz