Wpis z mikrobloga

Czyli popierasz blokowanie 700 miliardów dla Polski w nadchodzących latach, bo nie lubisz PiS?


@Ekspert_z_NASA: a gdzie coś takiego napisałem? ja popieram niewypłącanie takich pieniędzy w momencie kiedy nie wywiązaliśmy się z przygotowania rzetelnego programu a propos kontroli nad tą kwotą, oraz oczywiście brak kasy dla państwa w którym sądownictwo jest żartem, a prokuratorzy i sędziowie są represjonowani za swoją pracę.
ujadanie o te pieniądze w tym momencie jest żałosne
@Ekspert_z_NASA: nie, kukle nie swędzą bo widzisz to co #!$%@? PiS od paru lat boli dużo bardziej. W pełni popieram decyzję UE, #!$%@?ć pis. To wszystko w pierwszej kolejności najbardziej się odbije na ich elektoracie i będę miał z tego satysfakcję. I tak każdy z nas na tym traci ale zanim gruby schudnie to chudy zdechnie z głodu. Z resztą, każdy kto ma łeb na karku i trochę oszczędności zawsze będzie
Pobierz MichaelAngeloo - @EkspertzNASA: nie, kukle nie swędzą bo widzisz to co #!$%@? PiS od ...
źródło: comment_1646912059U3ek8j0pfcXJ1dTf4piBh3.jpg
@Ekspert_z_NASA: przypomnij mi kiedy sędziowie i prokuratorzy byly represjonowani za wykonywanie swojej pracy, świat tak nie działa, to żę coś nie było dobre nie znaczy zę można to rozpieprzyć do końca i podporządkować jedynej słusznej partii, dobrze że ktoś ogranicza te ich autorytarne zapędy
ale w sumie te żałosne ujadanie nie dziwi, wszak ci partacze mają doświadczenie w polityce na grobach
Widzicie, problem jest taki, że Unia z założenia ma głównie służyć gospodarkom Niemiec i Francji.
I pomijając już kwestię pisowskich pajaców, delikatnie mówiąc - to nie jest #!$%@? takie dla nas korzystne stawiać unijne dyrektywy ponad prawem krajowym. Więc polecałbym mocniej zastanowić się nad pełnym zawierzaniem naszych interesów Unijnej opiece.
@Odkamieniacz: A krym zajęły krasnoludki? Kto podpalił i wspierał na różne sposoby konflikt na wschodzie ukrainy? Wojna trwa duzo dużej niz 2 tygodnie a UE zupełnie zawaliła sprawę, olewając temat. I w jakimiś stopniu przyczyniła się do tego co jest teraz (swoją pobłażliwością )