Wpis z mikrobloga

@Ekspert_z_NASA: czyli jesteś zwolennikiem tego co robił Polski rząd? Czyli podoba Ci się to co dzieło się z naszym krajem?
Przeszkadza że ktoś może mieć swoje zdanie i wolność?
Potok milionów Ukraińców płynie dlatego że tam jest tak jak byś chciał by było u nas.
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: Widzisz z blokowaniem kasy PL za wprowadzanie sowieckich sądów przy jednoczsnym przyjmowaniu uchodźców, jest tak jak z tym że jak przyjadę jako strażak ugasić ci pożar w garażu, to nie znaczy że mogę wejść ci do domu i wyruchać żonę na stole w salonie i pomiędzy mną i tobą wszystko jest git.
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: widzę, że uznajesz pogląd, że nie ważne że #!$%@?, że brak perspektywy, #!$%@? pieniędzy i plucie w mordę. Ważne że to NARODOWE plucie w mordę xD Jak słuchałem jak Morawiecki #!$%@? farmazony że trzeba presję wywierać na unii „BO TE PIENIĄDZE NAM SIĘ NALEŻĄ” to nie mogłem uwierzyć że można być tak głupim. Wystarczyłoby po prostu być uczciwym wobec swoich suwerenów, no ale jakby zgodzili się na te warunki to
  • Odpowiedz
@xadereq: ale #!$%@? gdzie ja popieram tych pajacy z pisu? :D Ja wam piszę, że mamy #!$%@? a wy się cieszycie, że UE #!$%@? i w czasie kiedy za miedzą wojna, jak zwykle jest #!$%@? polaczków i debatowanie nad praworządnością najważniejsze.
  • Odpowiedz
Uchodźcy swoją drogą, a praworządność swoją. Jedno drugiego nie tłumaczy.


@ArmaturaGramatura: Ale to my za tych uchodźców zapłacimy największy rachunek. Reszta poklepie po plecach i powie ,,wiecie, rozumiecie, paszporty biometryczne, a w ogóle to zdzwonimy się''
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: mamy #!$%@? ale to oczywiście nie wina tego że rząd sra na głosy ekspertów (prawników, ekonomistów, socjologów itd) i kurczowo trzyma się koalicji żeby zostać przy korycie, tylko wina Unii bo twardo trzyma się postanowień. My (chociaż ciężko tu mówić o jakiejś konkretnej grupie) cieszymy się z powodu tego że nie wszystkie szanse na powrót do normalności zostały zaprzepaszczone, bo w tym kraju nawet opozycji średnio zależy żeby coś zmienić.
  • Odpowiedz
  • 3
@MrDaarkness

Jedyny plus bycia w UE, że ktoś przynajmniej PRÓBUJE wymusić cos na pisiorach, inaczej juz dawno by nas zniszczyli..

Polacy mogą żreć gruz, byleby dupa pisu piekła, c'nie?

Prawda jest taka, że PiSowi się nie oberwie, a Polakom, bo rząd będzie znowu napędzał inflację.
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: podsumujmy
1. TSUE wydaje wyrok o wyższości prawa europejskiego nad konstytucjami państw członkowskich. Na podstawie swojego widzimisię. Bez żadnych podstaw traktatowych.
2. TSUE na podstawie swojego wcześniejszego wyroku wydaje kolejne wyroki między innymi podważając polski system sprawiedliwości oraz Rumunską konstytucje.
3. TSUE wydaje decyzję zamknięcia elektrowni Turów, co jest sprzeczne z prawem europejskim, gdyż uderza w bezpieczeństwo energetyczne Polski. Robi to w czasie największego kryzysu energetycznego w historii Unii.
4.
  • Odpowiedz
Nie chcę się kiedyś obudzić w kraju który funkcjonuje jak Białoruś czy Rosja


@spere: Zmartwię cię ale w wielu obszarach nasz kraj już tak funkcjonuje tylko jeszcze nie było konfrontacji z rzeczywistością.
  • Odpowiedz