Wpis z mikrobloga

@Ekspert_z_NASA: Nie no jasne, lepiej olać temat i pozwolić tej wesołej kompanii małp zagarnąć resztę władzy, wprowadzić dyktaturę i już do końca robić co im się podoba. Za piętnaście lat to na nas będą nakładać sankcję, bo im się odbudowa wielkiej Rzeczypospolitej uwidzi i wjadą na Białoruś albo Litwę z czołgami.
Oczywiście, potrzebna jest solidarność w unii, ale to nie znaczy, że można zacząć patrzeć przez palce na to, co się
TSUE stoi (a o tym już unijne traktaty mówią wprost) na straży niezawisłości sądownictwa oraz prawa obywatela do obrony przed sądem.


W takim razie poproszę o konkretny zapis traktatu dający TSUE prawo do oceny lub ingerencji w strukture wymiaru sprawiedliwości państw członkowskich. @Gniewo_:
@Ekspert_z_NASA: Po pierwsze zadajesz pytanie w którym masz tezę.
Po drugie nie przyjąłeś ani jednego pod swój dach a masz problem z mimi domami i ludźmi pod moimi dachami, co cię to interesuje? Co ja robie ze swoimi mieszkaniami?
Po trzecie połowa z ludzi którzy u mnie i u moich nocowali jest już w Niemczech.

Ja rozumiem o co ci chodzi i wiem ze nadchodzą ciężkie czasy, ale strach przed ciężkimi
Sankcje na Polskę szybciej nakładają niż na Rosję


@Ekspert_z_NASA: ciekawe jak to ci wyszło, bo afera po złamaniu przez nas prawa UE trwa kilka lat, a wyrok zapadł w zeszłym roku. Na Rosję sankcje były w ciągu tygodnia.
ciężkimi czasami nie powstrzymywał mnie i mojej rodziny do chowania Żydów podczas wojny, jak i teraz nie powstrzymuje mnie przed zadbaniem o uchodźców. Mam troszkę wrażenie, ze ty wydałby człowieka na smierć dla własnej wygody


@zenon_z_chorzowa1: Polaków za ratowanie żydów spotkała często śmierć a później stygmat największych antysemitów współczesnego świata. Tak wdzięcznie nas historia wynagradza.
Więc kultywuj dalej rodzinne tradycje, #!$%@? te ziemniaki przez 4 lata i oddawaj ostatnią parę kalesonów,