Wpis z mikrobloga

Polacy mogą żreć gruz, byleby dupa pisu piekła, c'nie?

Prawda jest taka, że PiSowi się nie oberwie, a Polakom, bo rząd będzie znowu napędzał inflację.


@Volki: a tłumacz debilom :D Połowa z tych zadowolonych pewnie nawet tu nie mieszka.
  • Odpowiedz
to 10 tysięcy miejsc w szpitalach tylko dla ukraińców, miejsca w przedszkolach, żłobkach i szkołach, darmowa opieka zdrowotna, dentystyczna, bilety pkp i komunikacji miejskiej, dodatki i dopłaty, to nie jest segregacja?


@Ekspert_z_NASA: segregacja? A to Polakom nie przysługują miejsca w szpitalach, przedszkolach, szkołach? Nie mamy darmowej opieki zdrowotnej i dentystycznej? Jedyne co Ukraińcy mają ponad Polaków to darmowe bilety PKP na kurna miesiąc. Ty to nazywasz segregacją?
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: Przypomnisz mi co nasza cudowna władza zrobiła ze środkami na modernizacje i przestawieniem się na zieloną energię? Bo ja nie, z tymi środkami było by tak samo, a tak to chociaż może poczekają na lepsze rządy
  • Odpowiedz
Nie mamy darmowej opieki zdrowotnej i dentystycznej?


@CudMalina: eee no #!$%@? nie, bo płacisz tu podatki. No chyba, że nie płacisz po piszesz z UK czy skądś tam.

Ty to nazywasz segregacją?


@CudMalina: Tak darmowa komunikacja, pociągi, socjal, 10k miejsc tylko dla ukraińców w szpitalach. Miejsca w szkołach, przedszkolach, żłobkach na uczelniach.
To jest segregacja.
  • Odpowiedz
@Volki: Volki może #!$%@?ć bzdury, byle by tylko zrobić dobrze klaunowi w muszce c’nie?
Prawda jest taka, że Korwinowi się nie oberwie, bo kuce znowu będą napędzać jego wysrywy.

A teraz jeżeli się mylę co do tego - udowodnij w tym wpisie, że jest inaczej. Przecież Konfederacja i jej elektorat to nowa, merytoryczna siła, więc gdzie są argumenty w tamtej dyskusji, z której uciekłeś jak szczur?
  • Odpowiedz
Zmartwię cię ale w wielu obszarach nasz kraj już tak funkcjonuje tylko jeszcze nie było konfrontacji z rzeczywistością.


@Moisze: ja to wiem, jesteśmy mniej więcej w połowie drogi
  • Odpowiedz
@sfermentowany: Skoro na finansowanie z UE nie ma co liczyć (pewnie słusznie) co w jaki sposób wspólnota europejska wspomoże tym milionom ludzi którzy uciekli przed wojną i krajom sąsiadującym które w dużej ilości ich przyjęły? Przecież sami np 5 milionów osób nie utrzymany... Granicę zamknąć ? Przecież to niehumanitarne...
  • Odpowiedz