Wpis z mikrobloga

Tak, tak. Bardzo dobrze, niech nam blokują 700 miliardów, które nam się należą. Żryj cebulę z kamieniami i narzekaj, że kraj ci nic nie dał :D


@Ekspert_z_NASA: Kisnę, bo jeszcze niedawno wykopki jednomyślnie twierdziły, że niech zwykły rusek żre gruz i kartoszki, bo część popiera putina, a ci którzy nie popierają niech wyjdą na ulicę i zmienią władzę, a teraz chlip, chlip, my PiSu nie wybieralim XD Polecam zastosować się do
@kiler0: #!$%@? tam, ważne, że przyjmujemy na własny garb miliony ukraińców, dzięki czemu europa już nie musi się tym martwic, może zająć się biznesami.
A dla polski, rynku pracy i gospodarki, to będzie świetny zastrzyk. Dzieci, kobiety i starczy to jest to czego było nam trzeba xD
@Ekspert_z_NASA słuchaj typie. Rozwiązanie jest mega proste. Polska zacznie przestrzegać prawo to pieniądze będą. Jeśli dla PiSu ważniejszy jest interes własny i interes partii niż 700 mld które pomogą zwykłym obywatelom na zmniejszenie wpływu wojny na portfel to ja nawet nie mam więcej pytań. Jak rząd pomaga uchodźcom? To szary obywatel pomaga uchodźcom, przyjmując ich do domu często nie zdając sobie sprawy że oni za tydzień się nie wyniosą, a mogą ich
Widzicie, problem jest taki, że Unia z założenia ma głównie służyć gospodarkom Niemiec i Francji. I pomijając już kwestię pisowskich pajaców, delikatnie mówiąc - to nie jest #!$%@? takie dla nas korzystne stawiać unijne dyrektywy ponad prawem krajowym. Więc polecałbym mocniej zastanowić się nad pełnym zawierzaniem naszych interesów Unijnej opiece.


@Ekspert_z_NASA: W moim otoczeniu z 90% ludzi straciłoby - i traci na tym, że przez pisowskie buble prawne inwestuje u nas
Janusza Polaka w firmie Drutex, unia nie daje nic, tylko narzuca jakieś "lewackie" pomysły jak zakaz palenia wynglem i śmieciami w piecu.


@kezioezio: wynglem to ci zakazują palić bo sobie prowadzili rurę z rosji, którą miał płynąć gaz na handel. Ty ten gaz miałeś kupować do niemców.
Tak właśnie działa Unia.
@Ekspert_z_NASA: To pisz. Jak pisałem wyżej, im większa integracja z zachodem - lub jak wolisz NIEMIECKA KOLONIZACJA - tym większe profity dla normalnych ludzi. Antyunijni to są gamonie, którzy jak zarabiali w okolicach minimalnej, tak zarabiają dalej, a z Unii to tylko korzyści ma ich szef, Janusz złodziej, a oni tylko muszą płacić wyższe opłaty na """"""lewackie pomysły """"".