Wpis z mikrobloga

Bo mija 5 Lat odkąd wprowadzono media w błąd i wypowiadał się (!) w moim imieniu ten co był moim kolegą (nagrywaliśmy filmy, jedliśmy kebaby itp.).
Chodziło o te filmy co mnie patostrimer pobił z kolegami, ale nie za edofilie.
Dostałem to info od jednego z dziennikarzy, że będą u mnie i że druga afera się szykuje!

Był kwiecień 2017 ja pracuje w fabryce, a mój były kolega „długowłosy” wprowadza media w
@enterex: juz Ci to raz czy kilka razy mowilem abys Rafal sie nie bal i nie patyczkowal sie. Tego frajera rafocwela wykurzyli z doliny ale ja bym lecial po bandzie i tak ,,dla beki" dalej go grillowal. Te filmy z twoim udzialem chyba dalej kraza po necie. Dojedz gnoja.

Alieksieja Miecugow to dojedz za to co tu napisales + za te teksty co w klipie na tagu znajdziesz, ze
Pobierz BananowyKochanek - @enterex: juz Ci to raz czy kilka razy mowilem abys Rafal sie nie ...
źródło: comment_1647021208y6ymSv3xCWu4Hyy2UBFJxw.jpg
@Lardor: @Seshu: @Bananowy_Kochanek: Ja pisałem wszędzie do dziennikarzy ale boja się bo mają też zarzuty za naruszenie mej prywatności. Jak możecie to piszcie do wszystkich dziennikarzy dlaczego nie pozwolono mi się wypowiedzieć, poszczuto mnie i zachowano się nieetycznie względem mnie i mojej rodziny? W Polsce są adwokaci co to wszystko mają jak wyglądało szczucie na mnie tylko nikt nic nie chce mówić. Napiszcie do tego portalu dlaczego „Długowłosy” nie
@enterex: prawidlowo. Tylko wez obsmaruj tak swego ,,kolezke" od kebabow aby jak to sam mowil ,,ojj bedzie mial cieplo w majtach" skosztowal.

Musisz na spokojnie, bez agresji wyjasnic dokladnie od A do Z to i owo. Sam ledwo ogarniam to co piszesz ale probuje Ciebie stary zrozumiec.

Przygotuj to co masz przygotowac, wyluzuj i opowiedz wszystko. Sami majac materialy od Ciebie rusza ta machine. Ty i Twoja