Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 162
kuhwa XDDDDDDDD

W sprawie MiGów najbardziej bawi mnie jak onuce straszą

O MÓJ BOŻE TO WCIĄGNIĘCIE POLSKI W WOJNĘ!!! GENERAŁ KACAPOW DZIURAWDUPOV MÓWIŁ O STRASZNYCH KONSEKWENCJACH W TAKIM PRZYPADKU

Tak, oczywiście, ta Rosja która rozwaliła sobie swój głupi ryj na Ukrainie, która militarnie została przetrzebiona przez Ukraińców, od kilku dni ich ofensywa stoi w miejscu, ta sama Rosja której gospodarka właśnie totalnie pada na mordę (od wielu dni nie działa giełda w Moskwie!! XDDDDDDDD), tej Rosji już nie ma, miała piękny pogrzeb

NAGLE ROSJA

ŁIŁO ŁIŁO GENERALE KACAPOV PROSZĘ ATAKOWAĆ NATO!!! BOLZGA CHCE PRZEKAZAĆ MIGI UKRAIŃCOM

Wracajcie już do nory śmierdziele serio xD

#ukraina #rosja #wojna
  • 22
@JanuszKarierowicz: Straszenie wojna w informacji na ewentualne przekazanie samolotów pokazuje że ruskie boją się tego jak ognia. Nie jestem wojskowym ale chyba boją się że stracą przewagę w powietrzu i zostaną rozmasleni.
@JanuszKarierowicz: jak jesteś debilem to nie wypowiadaj się w Internecie. Polska była gospodarzem 2 wojen światowych na swoim terytorium. Potrzebna Ci koniecznie 3cia?
Polska powinna obserwować sytuacje i inteligentnie pomagać a nie na hura obiecywać samoloty i lądowiska. Podobnie z pomocą uchodźcom.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@JanuszKarierowicz: Jedna osrana rakieta w jakiekolwiek miasto w Polsce = PLN leży, gospodarka sie cofa, Polacy uciekają.
Ogólnie takie kozaczenie w internecie jest fajne a w rzeczywistości to osrane Migi dla Ukrainy mogą #!$%@?ć 30 lat postępu i pracy Polaków a Amerykanie jak na razie pokazali, że sami się cykają dawac typowo ofensywny sprzęt, więc lepiej nie polegać na nich i NATO.

Po cichu też nie przekażesz takiego sprzętu, co to