Wpis z mikrobloga

Na początku byłem dobrze nastawiony że NATO nie ma co się zbyt porywczo angażować itd ale teraz jestem zdania że cały ten #!$%@? zachód, całe to #!$%@? NATO i Unia to jeden wielki śmiech na sali. Banda tchórzy i lamusów w środku europy w kraju w którym jeszcze niedawno piliśmy piwko i oglądaliśmy mecze na Euro mordują ludzi dzieci a zachód zamiast wjechać na pełnej #!$%@? w tą szmatę ruską to się #!$%@?ą... Przykro albo #!$%@? teraz zgnieciemy tego karalucha albo znowu będzie rok dwa trzy spokoju i znowu kogoś zaatakują ... Rosja to wrzód na dupie całego świata a ktoś kto nie pomaga mordowanym dzieciom niczym się nie różni od tych ruskich #!$%@?.
#ukraina
  • 13
Głupoty na wykopku ? Chłopie siedzę na granicy od początku wojny i na wykopku to gówno wiedzą, jaki cudzy konflikt w XXIw ? Myślisz że w sprawie samolotów czemu #!$%@? NATO pisze POLSKA oddaje samoloty POLSKA przekazuje żeby w razie w odciąć się od nas jakby nagle ruskie weszli od Białorusi albo wrzucili tu "zielonych ludzików". Skończy się wojna minie 5 lat i na podkarpaciu czy lubelszczyźnie pojawia się zielone ludziki jak
@GdziejestPrawda: To prawda, ale chodziło mi akurat o kwestię "bezpośredniego zagrożenia" granic państw członkowskich. Ponadto obecność NATO w Bośni i Hercegowinie czy też naloty na Jugosławię nie były związane z żadnym atakiem na państwo członkowskie. Według mnie to pokazuje, ze przy politycznym wsparciu i chęciach można wyjść poza ramy stricte obronnego sojuszu.
@GdziejestPrawda: Według publikacji i źródeł, które przejrzałem w nalotach brało jednak udział lotnictwo NATO i pod "szyldem" NATO przeprowadzono operację Allied Force. Faktem jest jednak, że większość tych sił stanowiło lotnictwo amerykańskie.
@malylolo: huehue. Ktoś myślał, że będzie inaczej?
Rosja ma tą wielką przewagę nad innymi, że nie #!$%@? się w tańcu, w dupie ma jakieś międzynarodowe trakty czy procedury. Są bezwzględni. To jest ich największa siła.
Zachód już od dawna to #!$%@? w rurkach. Schować głowę w piasek i problem solved.
A gdyby im zależało to roznieśli by Rosję w kilka dni. 2 bomby nuklearne na Moskwę i okolice i Rosji nie