Wpis z mikrobloga

@downight: Na hui kłamiesz!?

Zdjęcie z Libii, ale z operacji libijskich wojsk z roku 2020. Wówczas to libijskie samoloty bojowe przeprowadziły pięć nalotów na siły Haftara w pobliżu Syrty.

https://edam.org.tr/sirte-cufra-harekati-firsatlar-temel-parametreler-ve-riskler/

I tam są Ruscy.

automat. tłum.

Zwiększenie interwencji Federacji Rosyjskiej za pośrednictwem „Prywatnej” Kompanii Wojskowej Wagnera:Z dostępnych danych wynika, że ​​elementy, które Wagner rozmieścił w Libii w pierwszym etapie, nie są grupą kadrową o najwyższych zdolnościach bojowych tej firmy, która ma
@downight: Szkoda że nie wspomniałeś o tym że rząd libijski krwawo tłumił protesty i z tych powodów doszło do wojny domowej i że to rząd w większości przypadków ostrzeliwał swoje miasta w których byli protestujący i rebelianci...

No ale według ruskiej propagandy wystarczy sfotografować zrujnowane miasta i dodać dopisek ze to NATO zrobiło bo tam była interwencja NATO więc NATO zbombardowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe kto
@severnight: Nie mówię tego między słowami. Mówię to wprost o szeroko rozumianym zachodzie. I co z tego, że paraliżuje działanie? Ja nie jestem od tego, by ono działało sprawnie, ja wytykam hipokryzję. Nie opierało się na kłamstwie. Nato bombardowało Libię. To fakt. Jeżeli zdjęcia są z późniejszego okresu, to co to zmienia? Tylko tyle, że ktoś nie przłożył siędo mema.