Wpis z mikrobloga

@Monialka: A powiedz mi co w takim przypadku jak się już zapisałem na oddanie krwi a oni mi powiedza, że nie potrzebują bo mają duży zapas grupy mojej krwi - wypiszą mi potwierdzenie, że byłem a nie oddałem? Potrzebuję wiedzieć ponieważ muszę mieć usprawiedliwienie w pracy.
@wuochu Orientujesz się czy zaświadczenie wygląda tak samo czy jest wyszczególnione, że byłem w tym dniu i o tej godzinie czy jest takie samo jakbym nie oddał zwyczajnie?
@Dironixu: przeczytałem ponownie pierwsze pytanie i myślę że to jednak może wyglądać inaczej. Ja się odnosiłem do sytuacji gdy mimo zarejestrowania nie uda się oddać krwi (np. złe wyniki krwi, dyskwalifikacja przez lekarza). Jeśli zostaniesz zarejestrowany to nie odrzucą już z powodu pełnego banku krwi: jeśli nie będą potrzebować krwi to po prostu nie zarejestrują i wtedy nie wiem czy dostaniesz jakiekolwiek zaswiadczenie (nie sądzę). Nie wiem też co w przypadku
@wuochu Wiem, że jeśli odrzucą to dostaję jeden dzień a jak nie to dwa dni( na czas epidemii) ale nigdzie nie mogę znaleźć co w przypadku gdy mają za dużo krwi zmagazynowanej. Zarejestrowałem się we wtorek poprzez rejestrację online. Do tej pory nie odwołali mi wizyty plus dzwoniłem jeszcze w piątek ponieważ ostatnio byłem zdyskwalifikowany(ale już jest w porzadku) i informowałem ze się zarejestrowałem na jutro i było że mogę śmiało przyjechać
Jakby ktoś szukał odpowiedzi to już ją znam. Byłem dzisiaj w głównym centrum oddawania krwi i bez problemu ją oddałem jednak zostałem poinformowany, że lepiej nie oddawać bo jest jej za dużo ale przyjąć mi muszą bo rzadko odmawiają.