Wpis z mikrobloga

Wykopy, jak ja tu #!$%@? gardzę częścią z was.
Ukraina walczy wojnę z naszym odwiecznym wrogiem, który sam powiedział, że ma ochotę nam tu zaprowadzić porządek i nie są to groźby bez pokrycia.
Każdy zabity ruski żołnierz i zniszczony sprzęt przez Ukraińców daje nam czas i bezpieczeństwo, my Ukrainie pomagamy jak tylko możemy sprzętem ale to oni oddają życie w tej wojnie. Setki, pod koniec wojny może się okazać, że tysiące Ukraińców oddało życie a wy, #!$%@?, sracie, że nie no 500+ to Ukraińcom nieeeee. Darmowa służba zdrowia to Ukraińcom nieeeeee. Studia dla Ukraińców? Nie no, tyle to nieeee.
Pociągi za darmo przez miesiąc jak masz paszport? Nieeee no kurde.

Hatfu na was
Jeszcze niektórzy mają #!$%@? pretensje, że jak śmieli Ukraińcy wracać na Ukrainę bronić kraju swojego, co teraz, kto będzie na budowie cegły rzucał?
Może #!$%@? te dzieci, którym żałujecie edukacji debile.

Wstyd mi za was. Oni tu mają póki co mieć swój dom i takie prawa, jakie mamy my.

#ukraina #bekazprawakow #bekazkonfederacji
  • 80
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M_xxx:

Ale kuc woli bronić luksusów Dominiki Kulczyk niż podstawowych potrzeb Ukraińców czy nawet Polaków.

Ciekawe, że na takiej właśnie retoryce jak świat światem, zawsze budowano taki dobrobyt jak mają w Rosji właśnie, Wenezueli albo Korei Północnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wśród nas znajdą się pożyteczni idioci Kremla, przykład Konfederacja. Nie wiem skąd aż takie poparcie tej partii...


@repro5: to posowieckie pocioty, które tęsknotę za rosją i komuną wyssali z mlekiem swoich starych pijanych, którzy od 30 lat pieprzą, że za komuny było lepiej, bo każdy miał pracę, nic nie musiał robić, a jeszcze jak się poczekało odpowiednio długo, mieszkając w mieście przemysłowym, to się dostawało mieszkanie
@andrzejedude: sam nie jestem zwolennikiem rozdawnictwa i polityki socjalnej, ale w obecnej sytuacji mamy do czynienia z kryzysem humanitarnym i zasranym obowiązkiem jest pomagać ludziom którzy tego potrzebują bo na tym polega człowieczeństwo. A zwierzęta które myślą instynktami i dbającymi o swoje wygodnictwo, niech przypomną sobie lekcję historii kiedy to Polska została sama podczas II wojny światowej.
Musimy zdać sobie sprawę że skończył się czas wygodnego życia kiedy wróg u bram
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M_xxx: Rosja się wciąż nie podniosła po ZSRR, gdzie tak właśnie było. Gdy się na wszystkich sprowadzi biedę taką retoryką jak twoja, to właśnie zostaje, prawo silniejszego.
@szpongiel: Nudzi mnie prostowanie tych kucowskich fikołków. Wcześniej - fik do Wenezueli.
Teraz fik do ZSRR które upadło 30 lat temu.

Jak narazie politykę najazdu na Ukrainę i biedy w Rosji utrzymuje państwo które trzyma się prawackiej retoryki (np. walczy z "lewackim marksizmem kulturowym, prawami LGBT" ect)

Rosja się wciąż nie podniosła po ZSRR


@szpongiel: Czyli kapitalizm zawiódł.
Ciekawe tylko czy twoim zdaniem ZSRR podniosło się po poprzednim ustroju.
(żartowałem
@Okatarinabellaczikcziks: Niby dlaczego to przesada? Dlaczego te dzieci mają być gorsze? Myślisz, że UE i świat nas zostawi samych z tymi wydatkami? Setki razy więcej kosztował sprzęt, który wysłaliśmy na Ukrainę niż 500+ dla tych dzieci, które do nas przyjechały


@andrzejedude może nie tyle co przesada czy są gorsze, ale to może jeszcze bardziej pogłębić dziurę w budżecie i zdestabilizować gospodarkę. Nie chodzi mi o to, że im żałuję czy coś,
@andrzejedude: a poza tym w kryzysie demograficznym jaki mamy, każdy z nich, który zdecyduje się tu zamieszkać i zintegrować z polskim społeczeństwem działa na korzyść zarówno Polski, jak i Ukrainy.

No ale najgłośniej plują się ci, którzy sami do Holendra czy Brytola pojechali zarabiać. A gdyby ich tam traktowano tak, jak oni chcą traktować Ukraińców, to mordę by darli o dyskryminacji. Ha tfu.

Tylko leją wodę na młyn kacapskiej propagandy.