Wpis z mikrobloga

Wykopy, jak ja tu #!$%@? gardzę częścią z was.
Ukraina walczy wojnę z naszym odwiecznym wrogiem, który sam powiedział, że ma ochotę nam tu zaprowadzić porządek i nie są to groźby bez pokrycia.
Każdy zabity ruski żołnierz i zniszczony sprzęt przez Ukraińców daje nam czas i bezpieczeństwo, my Ukrainie pomagamy jak tylko możemy sprzętem ale to oni oddają życie w tej wojnie. Setki, pod koniec wojny może się okazać, że tysiące Ukraińców oddało życie a wy, #!$%@?, sracie, że nie no 500+ to Ukraińcom nieeeee. Darmowa służba zdrowia to Ukraińcom nieeeeee. Studia dla Ukraińców? Nie no, tyle to nieeee.
Pociągi za darmo przez miesiąc jak masz paszport? Nieeee no kurde.

Hatfu na was
Jeszcze niektórzy mają #!$%@? pretensje, że jak śmieli Ukraińcy wracać na Ukrainę bronić kraju swojego, co teraz, kto będzie na budowie cegły rzucał?
Może #!$%@? te dzieci, którym żałujecie edukacji debile.

Wstyd mi za was. Oni tu mają póki co mieć swój dom i takie prawa, jakie mamy my.

#ukraina #bekazprawakow #bekazkonfederacji
  • 80
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M_xxx: Rosja i kapitalizm xD
Poza tym tu chodzi też o demokrację, a raczej jej brak, a nie sam system gospodarczy.

Ciekawe tylko czy twoim zdaniem ZSRR podniosło się po poprzednim ustroju.

Co masz myśli? Że bolszewizm, gdzie rozkułaczo zamożnych chłopów to była taka sama porażka jak komunizm?
Rosja i kapitalizm xD


@szpongiel: ZSRR i socjalizm xD

Poza tym tu chodzi też o demokrację, a raczej jej brak, a nie sam system gospodarczy.


Czyli zgadza się z tym co chce prawactwo: zamordyzm i brak demokracji. Tak jak to chwalił Korwin, król kuców.

Dlaczego te dzieci mają być gorsze?

@andrzejedude: czyli chcesz pomagać tamtym dzieciom, nawet kosztem naszych


@wellwellwell: Sofizmat rozszerzenia.
Ten "koszt" sam sobie dopisałeś.
On pisał
Hatfu na was


@andrzejedude: Ha tfu na ciebie. Znasz zasady pierwszej pomocy? Nie szkodzić i przede wszystkim ZADBAĆ O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO. Jak położymy gospodarkę i sami z biedy i głodu zaczniemy jeść gówno spod siebie, to nie dość że nikomu nie pomożemy, to dodatkowo wystawimy się na tacy jako słabe państewko, które można podbić. Takim jak ty powinno się zabierać prawo głosu, bo nie kierujecie się rozsądkiem i tylko emocjami.
ci ludzie według ciebie mogą umierać i można ich olać?


@wellwellwell: Durny jesteś? Gdzieś tak napisałem? Jak masz zamiar dalej tutaj wylewać swoje projekcje i przypisać mi je, to nawet nie odpowiadaj.
Dobrze, że ci, którzy do nas teraz przychodzą zza wschodniej granicy to nie są zwykli robole xD. Wykopek z wyższych sfer za 3k miesięcznie się znalazł xD


@wellwellwell: i jesli pod katem zrozumiałeś moją wypowiedź, to ostro ci tam dupa pękła XD
Nie szkodzić i przede wszystkim ZADBAĆ O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO. Jak położymy gospodarkę i sami z biedy i głodu zaczniemy jeść gówno spod siebie,


@rolnik_wykopowy: Nie musimy rezygnować z jedzenia żeby im pomóc. Tym bardziej że można opodatkować takich Kulczyków, ściągnąć gigantyczną ilość pieniędzy, a nadal Kulczykom głód groził nie będzie.

Po prostu już panikujesz że np. nie pojedziesz na wakacje bo cię nie będzie stać i już asekuracyjnie nie chcesz z
@M_xxx: być może i się zgadza. Próbujesz mi imputować jakieś rzeczy, których nie pisałem. Napiszę zatem co uważam. Komunizm w teorii miał oznaczać równość w dostępie do środków produkcji. W praktyce był feudalizmem partyjnym. Kapitalizm w teorii miał oznaczać równość zasad w dostępie do rynku, w praktyce co raz bardziej zbiega do feudalizmu korporacyjnego. W obu przypadkach garstka tych, która trzyma łapska na niemal wszystkim, uciska i eksploatuje całą resztę tych
być może i się zgadza. Próbujesz mi imputować jakieś rzeczy, których nie pisałem


@szpongiel: Na Boga jakie?!

Komunizm w teorii miał oznaczać równość w dostępie do środków produkcji.


@szpongiel: Dalej w teorii to oznacza.

Kapitalizm w teorii miał oznaczać równość zasad w dostępie do rynku, w praktyce co raz bardziej zbiega do feudalizmu korporacyjnego. W obu przypadkach garstka tych, którzy posiadali niemal wszystko, uciska i eksploatuje całą resztę tych którzy
@M_xxx:

Na Boga jakie?!

Kucyzm

Dalej w teorii to oznacza.

Fakt, no i? Jeśli zamierzasz dyskutować z formą gramatyczną (tu: czasem przeszłym) to nie za daleko zajedziemy.

A jak się nazywa system który z zasady nie chce żeby garstka która posiada niemal wszystko jednak nie posiadała niemal wszystkiego i nie uciskała i eksploatowała całą resztę? Są tacy ludzie którzy takie coś proponują i chcą? A jak się takie coś nazywa?

Taki
Pobierz szpongiel - @Mxxx: 
 Na Boga jakie?!
Kucyzm

 Dalej w teorii to oznacza.
Fakt, no ...
źródło: comment_1646315622D8sb1hoy5hkVALqWMsmuit.jpg
typowy lewacki debil, uga buga, dupa ci pękła xDDD. Wszystkie myśli wokół jednego


@wellwellwell: sam jesteś debilem, bo nie jestem żadnym lewakiem, do tego braknie ci argumentów, nie masz co napisać, to jedynie obrażasz.
@andrzejedude według wykopków:
- to że ludzie giną na wojnie to wina płci, ale ciekawe jaka płeć tę wojny wywołuje xd
- kobiety i dzieci powinny leżeć martwe na ulicach Kijowa, bo jak to że uciekają od wojny
- wszyscy, co mają jakiś ciemniejszy kolor skóry to ci sami co na białoruskiej granicy i polki już rozkładają nogi
Na Boga jakie?!

Kucyzm


@szpongiel: Przecież kucasz w tym wpisie.

Np. Nieważne o czym byłby wątek, to zawsze kuc pierwsze co napisze "A w Wenezueli..."
I całe dalsze twoje kucanie.

Taki system nazywa się "życzeniowizm" (


@szpongiel: Życzeniowe to jest myślenie że niewidzialna ręka rynku załatwi Putina.

Taki jest obraz dzisiejszej lewicy, że sprzedawszy się za garść srebrników broni interesów korporacji, a więc dalszego wyzysku, niestety.


@szpongiel: To jeśli
@wellwellwell: xD sam zaczales wyzywac od debili, a wczesniej od paniczow, bo nie potrafisz zrozumiec tego, co napisalem na poczatku, wiec sie obsmarkales i poczules obrazony. Uderz w stol, a nozyce sie odezwa. Do tego to wyzywanie od lewakow, czysty przyklad zero-jedynkowego myslenia. Proponuje nauke czytania ze zrozumieniem i mniej emocjonalnie podchodzenie do tematu.
Kuc zgrywa centrystę. @szpongiel: Nie jesteś czasem widzem Szymonka? On u kuców rozpropagował modę na uważanie się centrystami którzy "rozumieją drugą stroną" (nie to co socjaliści - ci nie rozumieją)

I jeszcze raz zapytam: Żeby osiągnąć opodatkowanie bogaczy to nie należy postulować opodatkowania ich? To jest ta twoja logika? Czy o co znowu w tych twoich kucyzmach chodziło?
@andrzejedude: na dziś już to jest prawie pół miliona, dolicz sobie do tego koszt opieki zdrowotnej i innych rzeczy i sprawdź sobie nawet w porównaniu z tym wydatki w ostatnim roku na obronność (z czego tylko część idzie na uzbrojenie), a ty gościu piszesz o paru ciężarówkach amunicji i paru starych samolotach (o których w umowę mamy dostać za nie F16) xDDD