Wpis z mikrobloga

Wykopy, jak ja tu #!$%@? gardzę częścią z was.
Ukraina walczy wojnę z naszym odwiecznym wrogiem, który sam powiedział, że ma ochotę nam tu zaprowadzić porządek i nie są to groźby bez pokrycia.
Każdy zabity ruski żołnierz i zniszczony sprzęt przez Ukraińców daje nam czas i bezpieczeństwo, my Ukrainie pomagamy jak tylko możemy sprzętem ale to oni oddają życie w tej wojnie. Setki, pod koniec wojny może się okazać, że tysiące Ukraińców oddało życie a wy, #!$%@?, sracie, że nie no 500+ to Ukraińcom nieeeee. Darmowa służba zdrowia to Ukraińcom nieeeeee. Studia dla Ukraińców? Nie no, tyle to nieeee.
Pociągi za darmo przez miesiąc jak masz paszport? Nieeee no kurde.

Hatfu na was
Jeszcze niektórzy mają #!$%@? pretensje, że jak śmieli Ukraińcy wracać na Ukrainę bronić kraju swojego, co teraz, kto będzie na budowie cegły rzucał?
Może #!$%@? te dzieci, którym żałujecie edukacji debile.

Wstyd mi za was. Oni tu mają póki co mieć swój dom i takie prawa, jakie mamy my.

#ukraina #bekazprawakow #bekazkonfederacji
  • 80
@M_xxx:

Np. większość Polskiego węgla w Polsce jest nadal sprowadzana z Rosji, czyli nadal finansujemy Rosji wojnę.

To jest trochę śliska sprawa bo to sektor prywatny ściąga ten węgiel, nie publiczny. Przy czym Polska była też za embargiem na rosyjski węgiel w UE, zobaczymy co tam się wykluje
@andrzejedude: o jezu argument starych bab które są za pisem "NO ALE NA DZIECIACZKI CHOCIAŻ DAJCIE". Ja nic nie mam do dzieci bo nie o to tutaj chodzi. Polska nie daje sobie rady sama ze swoimi wydatkami, inflacja zap****** jak szalona. Tego Państwa po prostu nie stać na to. Wysyłamy sprzęt, ludzie pomagają jak mogą ale w końcu przekroczymy magiczną barierę chociaż sami jesteśmy po uszy w gównie. Do tego pamiętaj,
Tego Państwa po prostu nie stać na to


@Okatarinabellaczikcziks: Twojej moralności na to nie stać bo jest zbyt niska.
Polaków stać, tylko twoja konsumpcja jest dla ciebie ważniejsza niż życie Ukraińców.
Przy okazji mamy w Polsce miliarderów, ktorych to już w ogóle stać i szłoby z nich ściągnąć.
Ale kuc woli bronić luksusów Dominiki Kulczyk niż podstawowych potrzeb Ukraińców czy nawet Polaków.

chociaż sami jesteśmy po uszy w gównie


@Okatarinabellaczikcziks:
@andrzejedude @Okatarinabellaczikcziks: wg mnie do ludzi jeszcze nie dotarło, że to jest jeden z punktów zwrotnych historii. Po tej wojnie sytuacja w Europie, szczególnie w kwestii bezpieczeństwa i podejścia do Rosji ogromnie się zmieni. Wszystko oczywiście zależy od wyniku i są możliwe różne scenariusze ale regułą jest - im bardziej się Rosja wykrwawi w tej wojnie tym dłuższy okres spokoju zapewni sobie NATO, UE i Polska. A jakby upadła i sobie