Wpis z mikrobloga

Zbyt wiele jest fejkow. Nie wolno nawet spytać o źródło bo z miejsca zostanie się ruską onucą.


@Pierorzek: czy w tej nitce są jakieś wątpliwe propagandowe ukraińskie wrzutki? bo info przejęcie chersonia to chyba nie jest na podbudowanie morale. Wiec po #!$%@? tutaj nagle buldupić o "ukraińską propagandę przez którą traci się sympatię do ukraińców"?
to są pozytywne informacje tylko dla drugiej strony.

Ja już mam coraz mniej sympatii do Ukraińców, a są winni temu banderowcy z wykopu. Ile można powielać fejki, które nawet jeśli powstały na Ukrainie to są oczywistymi fejkami tylko po to żeby podnieść morale. No ja #!$%@?, nawet nie można nic obiektywnego poczytać.


@AshtarPL: sraken pierdaken
Pobierz Kryspin013 - > to są pozytywne informacje tylko dla drugiej strony.
Ja już mam coraz ...
źródło: comment_1646294887YbjEmrpEqrMSw5DlwveRmw.jpg
@2outmagic:

Byłbym tylko śmieciem i kulą u nogi Ukraińskich żołnierzy. Względnie przeżyłbym jakieś 30 sekund. Ja nawet nie miałem w ręku pistoletu innego niż plastikowy na kulki. Dopiero na strzelnicę się wybieram w weekend.

Do tego mam tu rodzinę, której nie chce opuszczać.

Ale jeśli wróg wpadnie na nasz teren to zostaję i idę walczyć. Proste.

Obecnie pomagam finansowo, staram się dotrzeć z prawdziwą informacją do ruskich, planuję pomoc rzeczową. Co
@tentakijeden myslisz ze "paru" ludzi zrobi tutaj różnicę? Rosja nadal ma ogromną przewagę sprzętową i jedyne co może uratować Ukraińców, to ewentualne odsuniecie Putina od władzy lub gdy Rosjanom skończą się zapasy