Wpis z mikrobloga

Coraz mniej pozytywnych info z rana. Chersoń zajęli, postępuje inwazja. Nie ma jak odpierać zalewu ruskich śmieci.

A ja mogę tylko siedzieć i patrzeć. Przykre, że nikt im nie pomoże zbrojnie.

Baćka wleci jutro. Jak adolf. Będziemy wiedzieli kim się wzoruje ten ludzki śmieć putin.

#ukraina #wojna
  • 34
  • Odpowiedz
@ChickenDriver jak to nikt im nie pomaga zbrojnie? O oficjalnym dozbrajaniu nie wspominam bo wiadomo ale nie zapominaj o Legionach Załenskiego. Najemnicy z prawie całego świata tam walczą. A zjeżdża się ich coraz więcej. A że nie walczą pod swoimi flagami narodowymi, trudno. Tak musi być by nie rozpętać 3WŚ
  • Odpowiedz
  • 3
@AshtarPL oho, nowe wytyczne? Na wykopie nie ma obiektywnych informacji, odpisywałem wczoraj na bardzo podobny wpis...
Jeśli nie jesteś trolle to wiedz że jest mnóstwo obiektywnych info np. codzienny raport @pokutnika ...
  • Odpowiedz
@Pierorzek: Dlatego napisalem: "Jesli uda im sie wytrzymac do konca miesiaca." Aczkolwiek tez za duzo czasu w rosji spedzilem zeby sadzic ze to niemozliwe. Jestem dobrej mysli. Pomimo wszystkich tych okropienstw do ktorych posuwaja sie najezdzcy.
I dalej twierdze ze zadne Indie rosji nie uratuja tylko wrecz wykorzystaja. Ot tyle.
  • Odpowiedz