Wpis z mikrobloga

Cywile przygotowują się na wjazd rosyjskich wojska, jak pisałam że cywile w końcu zaczną rozszarpywać ruskich to zostałam wyśmiana. Człowiek który już nie ma nic do stracenia, czuje tylko gniew. Ci ludzie patrzyli na śmierć bliskich na rozwalone miasta w których się wychowywali, na spalone swoje domy, ich motywacja a raczej gniew jest wielki i ciężko za komputera nam oceniać to co robią
#wojna #ukraina #rosja
Sylwia2137 - Cywile przygotowują się na wjazd rosyjskich wojska, jak pisałam że cywil...
  • 43
@Sylwia2137: Bo to nowa narracja ruskich trolli. Że żyjemy w bańce, a ruscy sobie świetnie radzą. Do tego trolle wrzucają te posty w takim samym stylu.
Docierają przecież do nas obrazy zbombardowanych rosjan (vide sukcesy Rosjan) czy zabitych ukraińców. Po prostu Rosja to #!$%@? i nie ma siły i zapasów. Na pewno by NATO i UE gruby hajs w sprzęt inwestowały żeby ruskich dozbroic xD
s.....n - @Sylwia2137: Bo to nowa narracja ruskich trolli. Że żyjemy w bańce, a ruscy...

źródło: comment_1646213749bH2m1REJDzGvVtxzMwoXgQ.jpg

Pobierz
Niestety, takie zachowanie będzie zapamiętywane przez rosyjskie wojsko, będą akcje z odwetem bo ktoś stracił przyjaciela lub oddział, gdy emocje wezmą górę może skończyć się krwawą jatką, będzie strzelane do cywilów jak do wojskowych.


@Wololol: wtedy wjedzie tam ONZ. Bo zostanie to uznane za ludobójstwo.