Wpis z mikrobloga

https://www.wprost.pl/polityka/10641124/grzegorz-braun-wtargnal-do-narodowego-instytutu-kardiologii-krzyczal-i-szarpal-szumowskiego-co-jeszcze-musi-zrobic-by-oblozyc-go-infamia.html

To nie przypadek, że akurat w takim momencie, ten czub wznieca afery. Pomyślcie, czy gdybyście byli w rosyjskich służbach, to nie zależało bym Wam na takim mąciwodzie jak Braun?

#polityka #neuropa #ukraina #braun
  • 13
@vivalder_12:

Pomyślcie, czy gdybyście byli w rosyjskich służbach, to nie zależało bym Wam na takim mąciwodzie jak Braun?


Ja bym raczej szukał na twoim miejscu dowodów na rzekomą onucowość Brauna bo gdyby to Braun do ciebie pisał a nie jakichś durny wypopek to by cię mógł podać do sądu za zniesławienie albo za naruszenie dóbr osobistych w sieci i by gruby hajs mógł wyciągnąć od ciebie xD
No to jak tam
@vivalder_12:

Czemu nie korzysta z legalnych narzędzi jak kontrola poselska

Interwencja poselska jest legalnym narzędziem działania posła bo wypełnia zadania jakie przewiduje ustawa o wykonywaniu mandatu posła i senatora.
W przypadku kontroli masz to że ujawnianiu nie podlegają informacje o osobach fizycznych, gdy naruszałoby to ich dobra osobiste, pozostałe informacje podlegają ujawnieniu,
informacje objęte są tajemnicą prawem chronioną - w tym przypadku jednakże dane podlegają ujawnieniu w trybie przepisów o dostępie
@Najzsuiram
Co do szczepień, to jestem za przymusem dla służb medycznych i żałuję, że nie wprowadzono paszportów. Służba zdrowia dostaje za bardzo po dupie z powodu pandemii, to dopiero początek problemów jeśli o to chodzi.
@Aik32fr45yd

są zwyrodniałymi ludźmi pozbawionymi krzty empatii, szacunku do obywatela i jakichkolwiek podstaw obycia i etyki.

Ten fragment to o Braunie?

@vivalder_12:

Co do szczepień, to jestem za przymusem dla służb medycznych i żałuję, że nie wprowadzono paszportów. Służba zdrowia dostaje za bardzo po dupie z powodu pandemii, to dopiero początek problemów jeśli o to chodzi


Co do służby zdrowia. Ona dostaje po dupie bo jest źle zarządzana i źle wydatkowana i tutaj żaden przymus szczepień nic nie da. Jeżeli mamy za mało szpitali, że od początku nie postawiliśmy na diagnostykę, że