Wpis z mikrobloga

@Deska_o0: a kto twierdzi ze napisales?xD to juz k---a wlasnego zdania nie mozna wyrazic? Nazwales to urojeniami to czekam na dowody na poparcie tezy inaczej sam jestes szurem szurze, tego ze odnioslem sie do twojego wysrywa w dwoch poprzednich wpisach tez nie skomentujesz? Dopiero za trzecim razem jak przeczytales to zrozumiales co tam jest napisane i jakie ma to znaczenie?
  • Odpowiedz
a kto twierdzi ze napisales?xD


@JohnRamboo: ty, chcoiażby tutaj:

I tak Korwin nie popiera w zaden sposob inwazji na Ukraine ani rowniez nie gloryfiuje Putina z tego powodu, jezeli uwazasz to za urojenia to udowodnij ze jest inaczej. Tyle

po co zetem odpowiadasz na coś co sam wymyśliłeś? xD
ja od początku pisałem że pożyteczny idiota rosji korwin kolportuje ruską propagandę a ty sobie wymyślasz jakieś brednie do których potem
  • Odpowiedz
@Deska_o0: w ktorym miejscu napisalem ze to ty tak twierdzisz?xD skad pewnosc ze nie wyrazam wlasnego zdania badz nie podkreslam pewnych rzeczy? To wkoncu ja mam urojenia czy Ty?

Znalazles juz fragmenty w ktorych odnioslem sie do twojego glownego wysrywa czy dalej ich szukasz szurze?
  • Odpowiedz
w ktorym miejscu napisalem ze to ty tak twierdzisz?xD


@JohnRamboo: to po co odnosisz się do własnych urojeń i mnie do tego wołasz?

Znalazles juz fragmenty w ktorych odnioslem sie do twojego glownego wysrywa


@JohnRamboo: głównym "wysrywem" był fakt że Korwin podaje dalej ruską propagandę a ty z pianą na pysku go próbujesz bronić, ale zjechałeś z tematu i odnosisz się do włąsnych urojeń wiec już mnie nie
  • Odpowiedz
@Deska_o0: czlowieky to ty sie do tego p---------s i nazywales to urojeniami xD nie mozna byc chyba az tak glupim zeby nie zauwazyc ze nikt nie proboje ci wsadzic w usta slow ktorych nie wypowiedziales. Caly czas nazywales to urojeniami wiec zalozylem ze twierdzisz inaczej nic napisalem. Myslalem ze posiadasz jakies zalazki inteligencji, jak widac sie mylilem. Wybacz.

Tak, bronie go z taka piana na pysku ze to ja pierwszy
  • Odpowiedz
@JohnRamboo: poproś kogoś dorosłego żeby ci przeczytał i wytłumaczył co pisaliśmy, może wtedy do ciebie dotrze, jak to zrobisz to zawołaj żeby przeprosić, inaczej nie zawracaj mi już d--y
  • Odpowiedz
@Deska_o0: ale to ty masz problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego a nie ja xD Odpowiedalem na twoje wysryw w 2-3 wpisach. W jednym wpisie nawet ci rozbilem te wypowiedzi tak zeby 10 latek nie mial problemu z ich zrozumieniem, mimo to jakos ta sztuka ci sie udala zeby nie zalapac znaczenia.

Pisales cos o zdrowiu psychicznym, na twoim miejscu upewnilbym sie ze z twoim jest wszystko ok. Pozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz
@JohnRamboo: powtórzę się

poproś kogoś dorosłego żeby ci przeczytał i wytłumaczył co pisaliśmy, może wtedy do ciebie dotrze

Nadal usprawiedliwiaj pożytecznego idiotę Rosji, widać kuce tylko do tego się nadają
  • Odpowiedz
@Deska_o0: tez sie powtorze

ale to ty masz problemy ze zrozumieniem tekstu a nie ja


Zadales pytanie to dostales na nie odpowiedz, nikt tu nikogo nie usprawiedliwial ani nie usprawiedliwa. Wydaje mi sie ze to co napisalem wczesniej odnosnie Korwina jest dla wszystkich jasne. No chyba ze wygladaja jak ten typek z mema ktoremu trzeba mowic kogo ma lubic a kogo nie.

Naucz sie czytac ze zrozumieniem i wroc jak
  • Odpowiedz
nikt tu nikogo nie usprawiedliwial ani nie usprawiedliwa.


@JohnRamboo: a to pisały krasnoludki które włamały ci się na konto (które też chciały mi przypisać słowa o byciu ruskim pachołkiem, a nie pożytecznym idiotą kremla jak go cały czas nazywam),

to ze nie sprawdza dokladnie rzetelnosci swoich zrodel w zaden sposob nie czyni go ruskim pacholkiem.

Podawanie dalej propagandy z RT to postawa godna pochwały, zgadzam się i nie zawracaj mi
  • Odpowiedz
@Deska_o0: jezeli usprawiedliwieniem nazywasz odpowiedz na zadane przez ciebie pytanie pytanie i krotkie wyjasnienie dlaczego to tak, "usprawiedliwiam" go.

Co nie zmienia faktu ze trzeba ci wszystko tlumaczyc jak amebie. Byc moze jest to kwestia twojego intelektu badz zdrowia psychicznego. Na twoim miejscu bym tego nie lekcewazyl, lepiej sprawdz to.
  • Odpowiedz
jezeli usprawiedliwieniem nazywasz odpowiedz na zadane przez ciebie pytanie pytanie i krotkie wyjasnienie dlaczego to tak, "usprawiedliwiam" go.


@JohnRamboo: tak usprawiedliwianiem nazywam usprawiedliwianie, brawo w końcu coś dotarło
  • Odpowiedz
@JohnRamboo: już przecież przyznałem ci rację ze rozpowszechnianie propagandy z RT to powód do chwały, jak dodam do tego że usprawiedliwianie pożytecznego idioty nie jest usprawiedliwianiem to dasz mi spokój czy będziesz nadal mi zawracał dupę?
  • Odpowiedz
No jak widac ewidetnie nie trafil ze swoimi przypuszczeniami to dlaczego mialby tego nie przyznac


@JohnRamboo: Bo to pełen buty i pychy idiota który robi w konia (a raczej kuca) swoich młodych wyborców, którzy nie znają jego wypowiedzi np. sprzed kilkunastu jak grubo się mylił, bo są zbyt młodzi.

Korwin wielokrotnie powtarzał że polityk nigdy nie może przyznać się do
  • Odpowiedz
@JohnRamboo: nie, nie okazała się prawdziwa, sugerowanie kapitulacji kogoś kto zyskał miano bohatera na wojnie zgodne z ruską propagandą należy potępiać ale do ciebie to nie dotrze nawet jak ta lista ruskich agentów od anonimowych wypłynie i będa na niej twoi idole, też jakiegoś fikołka strzelisz i obwinisz to urojone wszędobylskie lewactwo*
*czyli każdego kto pluje na tych katolickich zamordystów, bądź po prostu ich nie popiera
  • Odpowiedz
@Deska_o0: nie no przeciez ci bohaterowie zgineli nie? Przeciez tak podaly ukrainskie media? Jak to sie stalo ze oni zyja? Pikachuface.jpg siejecie jeszcze lepsza dezyinformacje od ruskich, i nie jest to wcale komplement.

Zebys sie nie zdziwil jak znajdziesz tam poslow platformy xD no chyba ze ta lista bedzie tak samo rzetelna jak znaleziska neuropy, zrobiona w notatniku z samymi imionami i pierwszymi literami nazwiska. ¯\_(ツ)_/¯

Napisze ci tak o
  • Odpowiedz
nie no przeciez ci bohaterowie zgineli nie? Przeciez tak podaly ukrainskie media? Jak to sie stalo ze oni zyja? Pikachuface.jpg


@JohnRamboo: z tymi ludźmi stracono kontakt i uznano ich za zmarłych

o ile rzeczywiscie jest prawdziwa i nie bedzie co do tego watpliwosci wtedy chetnie sie z nia zapoznam.


@JohnRamboo: dobry moment na rozpoczęcie damage control, gratuluję wyczucia czasu
  • Odpowiedz