Wpis z mikrobloga

@mular1337: tez mam z nich beke ale troche z innego powodu i wlasnie tak ich sobie wyobrazam jak przedstawiles ich na memie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kiedys_Mialem_Fejm:

Ciekawe czy konfiarze dalej po konflikcie będą #!$%@?ć, że Polska musi wyjść z Unii


Ktos tak "#!$%@?" czy to tylko twoje urojenia?
  • Odpowiedz
@Deska_o0: czy przypadkiem Korwin nie przyznal ze sie pomylil i nie stwierdzil ze Putin oszalal? Jezeli Korwin w jakikolwiek sposob popiera inwazje na Ukraine to zarzuc zrodlo, chetnie sie z nim zapoznam.
  • Odpowiedz
@Deska_o0: to ze nie sprawdza dokladnie rzetelnosci swoich zrodel w zaden sposob nie czyni go ruskim pacholkiem. Trwa wojna informacyjna, w sieci krazy masa propagandy. Ciezko znalesc rzetelne i obiektywne zrodla tego co sie dzieje. Wystarczy spojrzec na wykop.

Korwin w zaden sposob nie popiera inwazji na Ukrainie ani nie gloryfikuje za to Putina. Tak jak napisalem wczesniej sam stwierdzil ze Putin oszalal i nie tego sie po nim spowiedzial.
  • Odpowiedz
to ze nie sprawdza dokladnie rzetelnosci swoich zrodel w zaden sposob nie czyni go ruskim pacholkiem.


@JohnRamboo: jesteś w stanie odnieść się do tego co piszę? trzeci już raz odnosisz się do własnoręcznie stworzonego chochoła, a nie do tego co piszę

Ciezko znalesc rzetelne i obiektywne zrodla tego co sie dzieje. Wystarczy spojrzec na
  • Odpowiedz
Odpowiem Ci i napisze jeszcze raz co napisalem wczesniej. Korwin w zaden sposob nie popiera inwazji na Ukraine ani nie gloryfikuje Putina.


@JohnRamboo: czyli nie jesteś w stanie odnieść się do tego co piszę i nadal odnosisz się do własnych urojeń które to nigdzie nie padły, mogłeś napisać to krócej
  • Odpowiedz
@Deska_o0: odnioslem sie niejednokrotnie ale jak widac czytasz co jest dla ciebie wygodne a cala reszte ingorujesz, na twoje pytanie czy nalezy zaczac ignorowac korwina na rzecz Bosaka i Winickiego odpowiedzilem ci dwukrotnie w dwoch poprzednich wpisach.

I tak Korwin nie popiera w zaden sposob inwazji na Ukraine ani rowniez nie gloryfiuje Putina z tego powodu, jezeli uwazasz to za urojenia to udowodnij ze jest inaczej. Tyle
  • Odpowiedz
czy przypadkiem Korwin nie przyznal ze sie pomylil


@JohnRamboo: No właśnie nie przyznał. Za to co chwila wrzuca wpisy zaczynające od "moje podejrzenia się sprawdziły..."

nie stwierdzil ze Putin
  • Odpowiedz
I tak Korwin nie popiera w zaden sposob inwazji na Ukraine ani rowniez nie gloryfiuje Putina z tego powodu, jezeli uwazasz to za urojenia to udowodnij ze jest inaczej. Tyle


@JohnRamboo: szurze, ja przecież nic takiego nie napisałęm więc co mam ci udowodnić? to jest chochoł którego sobie wymyśliłeś i się do niego odnosisz, tracisz kontakt z rzeczywistością xD
nie wołaj mnie już do swoich urojeń bo przykro się na
  • Odpowiedz