Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 25
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Toto, 07:02:00, Niedziela, 27 lutego 2022. Imieniny: Gabriela, Anastazji. Słońce wstało dziś o 06:41. Będzie oświecało nas 10 godzin i 36 minut, w zenicie znajdzie się o 11:59 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:18. Ciemna noc zapadnie o 18:35, ale gwiazd można wypatrywać od 17:54.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Tot...
  • 18
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub

Dzień dobry!
Niedziela, słoneczko na niebie a ja dalej w domu siedze (,). Jesczcze 2 dni i wolność. Nastał też ten ten czas, że zaczynam w tym tygodniu prace i już pierwszy dzień na HO będzie. Będę musiał się przestawić do nowego funkcjonowania,
Dioddy - @micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen...
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @omi-omi @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

Siemandero. Znowu troche czasu upłynęło. Wiosna już coraz bliżej, czuć to nosem i w sumie przydałoby się, żeby zima i niskie temperatury dały sobie w końcu siana.
Zacząłem robić fuchy z kulegom, więc wczorajszy dzień spędziłem w Krakowie na kuciu młotkiem udarowym w dwóch mieszkaniach.
@Sikorka2017: bo zwierzę to odpowiedzialność, więc zanim jakiś miałby u nas zamieszkać, to trzeba się przygotować (i mieszkanie). W perspektywie dłuższej niż kilka miesięcy pies odpada, bo jak pójdę na studia/do pracy to będzie on zostawał sam na 8 h w domu i mi byłoby go żal, chyba że nie miałby żadnych problemów behawioralnych na tym tle. Niebieski jest kociarzem i sam wolałby kota (z jego charakterem lepiej by mu było