Wpis z mikrobloga

Z rozwiązań w zakresie funkcjonowania gospodarki też? (bo nie nazwę tego pomysłami, tylko realnymi rozwiązaniami, które funkcjonują na świecie).


@Freakyboss: Jakie dokładnie "realne rozwiązania" gospodarcze korzystne dla polskiej gospodarki proponuje Korwin? Likwidację państwowej opieki zdrowotnej i transportu publicznego jak w USA? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obniżenie podatków, które jego partia planuje niby sfinansować "ograniczeniem socjalu", a tak naprawdę trzeba byłoby zrezygnować z darmowej edukacji dla dzieci
  • Odpowiedz
Likwidację państwowej opieki zdrowotnej i transportu publicznego jak w USA? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pantegram: Obamacare to najwyższy przejaw wolnej amerykanki, tak? XD

A oczywiście likwidacja państwowych przewoźników to czysty RiGCz. W Wielkiej Brytanii niegdyś była jedna z najlepszych kolei na świecie, a były to linie prywatne, aż do lat 40. XX wieku.
  • Odpowiedz
@pinkfloyd12:

@xdrcftvgy: Jednak Korwin to jest gość - jedną głupotę palnął i jest spalony - a przez 50 lat był jednak obecny w polityce - to znaczy, że przez całe swoje życie nie popełnił ani jednego błędu. Dopiero teraz.


Kaczyński Tusk Czaskoski i inni #!$%@?ą "może będzie tak, albo inaczej, jesteśmy w pełni przygotowani na każdą opcję, respiratory zakupione, pińcetplus wprowadzony - na pewno to wszystko zadziała" -
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy: Nawet gdy się z nim zgadzałem to nie potrafiłem postawić krzyżyka obok jego nazwiska. Polajkowanego na fb też nigdy go nie miałem. Śmietnik historii to najlepsze miejsce dla tego niego.
  • Odpowiedz
"darmowej edukacji" XDD jak się zagłębiłem w to co napisałeś, to wiem, że właśnie rozmawiam z populistą, z zerowym pojęciem o tym jak funkcjonuje gospodarka.


@Freakyboss: No tak, zapomniałam, że jak się użyje zwrotu "darmowe usługi publiczne" to automatyczną reakcją korwinowca jest "ty debilu, nic nie jest darmowe, płacisz za to w podatkach" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oni to wiedzą, kocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To nie jest tak, że ludzie nie rozumieją, że za usługi publiczne się płaci w podatkach - tylko to korwinowcy nie rozumieją, że zlikwidowanie państwowego systemu edukacji, na który zrzucamy się w podatkach prowadzi spowoduje, że jeszcze bardziej podstawą życiowego sukcesu będzie wybranie sobie odpowiednich rodziców, a nie ciężka praca i samorozwój - bo ten będzie niemożliwy dla dzieciaków, które będą miały pecha urodzić się w biednych rodzinach, których nie będzie stać na edukację, niezależnie od ich pracowitości i IQ...
O tym już Korwin nie mówi, że chce de facto zlikwidowania mobilności społecznej i wprowadzenia systemu kastowego (takie są konsekwencje tych jego "genialnych" pomysłów jak
  • Odpowiedz