Wpis z mikrobloga

@powaznyczlowiek: no a mieli? Przekazałem ci fakt historyczny, powtarzam ci kolejny raz, można wyleczyć sie ze wszystkiego debilnego co gada Korwin, ale to tylko zle świadczy o ludzaich, którzy w to uwierzyli. Wyleczyć się z aspektów gospodarczych o których mówi to czysta głupota i nie ma co się nią chwalić w necie XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Godir17: "fakt historyczny" dobra kolego, przeprowadziłem już dziesiątki takich rozmów, znam takich koleżków jak ty i dobrze wiem, że jesteś dosłownie o krok od napisania że mnie "zaorałeś" ( ͡° ͜ʖ ͡°) miłego dnia, dzisiaj nie mam na to czasu ani ochoty
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy: Ja też. Głosowałem go. Jestem oczywiście wolnorynkowcem i działałem w tym ruchu, ale k/rwa nigdy nie ścierpię wspierania kacapów. Wolę już głosować na PO, które jest trochę mniej wolnorynkowe, ale ma normalne podejście do geopolityki. PiS ostatnio też mi zaimponował, ale za bardzo hajs trwonią.
  • Odpowiedz
@Alkreni:

Może tworzyłby kolaboracyjny rząd podczas ruskiej okupacji, ale za to paróweczki.


wydawalo mi sie ze to wykopowi wyborcy platfromy zapowiadali ze w razie wypadku inwazji Niemiec to pierwsi by jako kolaborwali z wrogami ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz