Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Natomiast nie ma sie czym chwalic jesli wyleczyles się z ideii państwa minimalnego, czyli niskich prostych podatkow i braku ucisku fiskalnego


@Godir17: można też wierzyć w niezakłócony pokój na świecie - z tym że tu odpowiedzią są chociaż narkotyki, a jak spytasz korwinowca jak konkretnie zamierza osiągnąć te niskie podatki to zazwyczaj kończy się na "Memcen ogarnie" (a Memcen mówi że się praktycznie nie da)
@Indoktrynator Problem w tym że te 20% brzmi jak rosyjska agentura. Serio Korwin #!$%@?ł głupoty wcześniej ale go go lubiłem i przez palce patrzyłem. Ale teraz skończyły się heheszki. Niestety ale friendship with Konfederacja ended.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Godir17: hehe zawsze #!$%@? to samo "bo przez 30 lat nir mieli nawet na miesiąc realnej władzy" ( ͡° ͜ʖ ͡°) właśnie dlatego każdy kto przekroczy ~25 rok życia ma głęboko w dupie tego dziada i resztę naciągaczy którzy się pod niego podpinają, robią sobie marketing na FB a potem sprzedają swoje piwa, płyty czy inne plakaty xD
@powaznyczlowiek: no a mieli? Przekazałem ci fakt historyczny, powtarzam ci kolejny raz, można wyleczyć sie ze wszystkiego debilnego co gada Korwin, ale to tylko zle świadczy o ludzaich, którzy w to uwierzyli. Wyleczyć się z aspektów gospodarczych o których mówi to czysta głupota i nie ma co się nią chwalić w necie XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Godir17: "fakt historyczny" dobra kolego, przeprowadziłem już dziesiątki takich rozmów, znam takich koleżków jak ty i dobrze wiem, że jesteś dosłownie o krok od napisania że mnie "zaorałeś" ( ͡° ͜ʖ ͡°) miłego dnia, dzisiaj nie mam na to czasu ani ochoty
Z rozwiązań w zakresie funkcjonowania gospodarki też? (bo nie nazwę tego pomysłami, tylko realnymi rozwiązaniami, które funkcjonują na świecie).


@Freakyboss: Jakie dokładnie "realne rozwiązania" gospodarcze korzystne dla polskiej gospodarki proponuje Korwin? Likwidację państwowej opieki zdrowotnej i transportu publicznego jak w USA? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obniżenie podatków, które jego partia planuje niby sfinansować "ograniczeniem socjalu", a tak naprawdę trzeba byłoby zrezygnować z darmowej edukacji dla dzieci i
Likwidację państwowej opieki zdrowotnej i transportu publicznego jak w USA? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pantegram: Obamacare to najwyższy przejaw wolnej amerykanki, tak? XD

A oczywiście likwidacja państwowych przewoźników to czysty RiGCz. W Wielkiej Brytanii niegdyś była jedna z najlepszych kolei na świecie, a były to linie prywatne, aż do lat 40. XX wieku.
@pinkfloyd12:

@xdrcftvgy: Jednak Korwin to jest gość - jedną głupotę palnął i jest spalony - a przez 50 lat był jednak obecny w polityce - to znaczy, że przez całe swoje życie nie popełnił ani jednego błędu. Dopiero teraz.


Kaczyński Tusk Czaskoski i inni #!$%@?ą "może będzie tak, albo inaczej, jesteśmy w pełni przygotowani na każdą opcję, respiratory zakupione, pińcetplus wprowadzony - na pewno to wszystko zadziała" - a gawiedź
@xdrcftvgy: Nawet gdy się z nim zgadzałem to nie potrafiłem postawić krzyżyka obok jego nazwiska. Polajkowanego na fb też nigdy go nie miałem. Śmietnik historii to najlepsze miejsce dla tego niego.
"darmowej edukacji" XDD jak się zagłębiłem w to co napisałeś, to wiem, że właśnie rozmawiam z populistą, z zerowym pojęciem o tym jak funkcjonuje gospodarka.


@Freakyboss: No tak, zapomniałam, że jak się użyje zwrotu "darmowe usługi publiczne" to automatyczną reakcją korwinowca jest "ty debilu, nic nie jest darmowe, płacisz za to w podatkach" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oni to wiedzą, kocie ( ͡° ͜ʖ ͡