Wpis z mikrobloga

samych tłuszczy nie przekłada sie na zasycenie żołądka


@open-alpha: tu się nie zgodzę. ale i tak jesz białko w tej diecie.
mnie tłuszcze nasycą i osobiście tyje jak jem cukry (soki słodycze - wszystko z wysokim IG)
Dlatego najlepszym kompromisem jest low carb. Tylko że musisz przestać jeść słodycze/ soki , wszystko co ma cukier.
@open-alpha: Straszne uproszczenie - bo nawet wyjście z keto a zachowanie zdrowych nawyków żywieniowych i aktywności nie spowoduje efektu jojo. Jak się ktoś rzuci na słodycze paczki tony chleba to nie ma co nawet dyskutować. Pewne jest jedno - przy zwiększeniu ilości węgli wracasz do zbierania glikogenu w mięśniach i wątrobie wiec jakieś 2 kg (zależy od osoby) zlapaiesz przez wodę.
Jak się ktoś rzuci na słodycze paczki tony chleba to nie ma co nawet dyskutować.


@LifeArtist: O to mi wlasnie chodzi, nie jest to dieta dla mnie poprostu. Wole zbalansowana oraz ograniczyc zbedne tłuszcze i zrezygnować z curku
@open-alpha: Sposób żywienia ma być dla nas wygodny i jednocześnie zdrowy. Banał ! Ale ze wszystkich diet w które się zagłębiłem, to trzymana keto nawet z drobnymi wyskokami jest ta najlepsza z punktu widzenia zdrowia naszego organizmu. Tylko keto prawdziwe a nie hukowej jakości kiełbasa z najtańszymi jajkami i bez warzyw. Pamietajmy o tym ze przetworzona szama to shit i im mniej tym lepiej. Duża podaż tłuszczy i co za tym