Wpis z mikrobloga

@orle: zastanawiające jest bezkrytyczne krytykowanie USA przez takich domorosłych ekspertów. A co sugerujesz, na każde pierdnięcie ruskich USA ma odpowiadać atomówką?

Oczywiście wywiad i dyplomacja usa/nato nie wie co robi, na szczęscie ty sytuacje oceniłeś lepiej (i reszta debili z wykopu) i postujecie takie bzdury.
@orle: a no tak, czytam twoje wypowiedzi, że zachód (nato?) ma wysyłać wojska na ukr. Jesteś pożytecznym idiotą nawołującym do III wś. Przeproś rodziców
@kuite22:

zastanawiające jest bezkrytyczne krytykowanie USA przez takich domorosłych ekspertów.


O różnych rodzajach krytyki słyszałem, ale czym jest bezkrytyczna krytyka, misiaczku?

A co sugerujesz, na każde pierdnięcie ruskich USA ma odpowiadać atomówką?


Nigdzie takiego nonsensu nie wyrażałem.

Oczywiście wywiad i dyplomacja usa/nato nie wie co robi,


Nigdzie czegoś takiego nie wyrażałem. Oni wiedzą, co robią, cały czas dokonują wyborów.
Wyborów, które strategicznie nie są najbardziej trafne, moim zdaniem.
O różnych rodzajach krytyki słyszałem, ale czym jest bezkrytyczna krytyka, misiaczku?


@orle: wrzucenie durnego obrazka bez jakiekolwiek zastanowienia. Wygląda jak dzieło ruskiego trolla. Faktycznie USA tak źle robi? To wyjaśnij czemu

Sądzę, że adekwatniej. Sądzę, że administracja USA wybrała strategię zbyt pasywną.

hahahaha no mistrz, ty serio tak piszesz? XDD Oceniłeś sytuację adekwatniej niż administracja USA. Czapki z głów, faktycznie nie wchodzę z polemikę z kimś, kto ocenia sytuację ADEKWATNIEJ niż
@kuite22:

wrzucenie durnego obrazka bez jakiekolwiek zastanowienia.


Miałeś kiedykolwiek okazję zapoznać się ze znaczeniem słowa "satyra"? Nadrób zaległości.

Wygląda jak dzieło ruskiego trolla.


Dla żyjących w alternatywnym świecie paranoików wszystko, co nie jest zbieżne z ich zdaniem, staje się "dziełem obcych trolli". Zastanów się, czy przypadkiem nie masz symptomów rodzącej się u ciebie obsesji.

Faktycznie USA tak źle robi? To wyjaśnij czemu


Napisałem wyżej: uważam ich politykę za zbyt
@orle: metalnie może i mam 8 lat, nie zmienia to faktu, że wszystko co piszesz opierasz na przeświadczeniu, że sytuację oceniasz lepiej niż administracja USA. Przecież to jest taki absurd, że tylko kuc może mieć takie ego. Kto przy zdrowych zmysłach uważa sie za takiego eksperta? No chyba że po drugiej stronie jest pan Bartosiak, wtedy przepraszam. Dobra, kończymy to. Wracaj do obrazków ekspercie
wszystko co piszesz opierasz na przeświadczeniu, że sytuację oceniasz lepiej niż administracja USA. Przecież to jest taki absurd, że tylko kuc może mieć takie ego. Kto przy zdrowych zmysłach uważa sie za takiego eksperta?


@kuite22:
Kompletnie nie rozumiesz pryncypiów krytycznego rozumowania.
Przykład:
jeśli administracja USA w konkretnej sytuacji przyjmuje strategię wyczekiwania i bierną postawę, która później okazuje się być błędną, to automatycznie każdy, kto wcześniej postulował aktywność i działanie, może być