Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Szukam jakiegoś w miarę taniego gruza ( ͡º ͜ʖ͡º) na pierwsze własne auto do 3500 zł, na razie wypatrzyłem Hondę Accord, Opel Vectra B, Nissan Primera P11 i Mazda 626. Jakie inne byście polecali, ewentualnie jakie silniki byście polecili do wyżej wymienionych.

#honda #mazda #opel #nissan #motoryzacja #samochody #kupujzwykopem
Pobierz EagleOfFreedom - Szukam jakiegoś w miarę taniego gruza ( ͡º ͜ʖ͡º) na pierwsze własne ...
źródło: comment_1645827298Cb41y6nrFdVQJqPAo4e5j6.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@papaj_21_37: przecież nie biorę żadnego Mercedesa czy BMW tylko poczciwe stare Japończyki xD. Nie rozumiem tej narracji na autka miejskie w tym przedziale cenowym. Nie chcę żadnego idealnego stanu, tylko aby pojeździł rok, i nie było mi żal go uszkodzić w jakimś incydencie.
@EagleOfFreedom: Jak znajdziesz Accorda VI gen bez korozji za 3500zł, to śmiało kupuj. Polecam wersję liftback. Miałem taki, bardzo pojemny bagażnik. Silnik bez znaczenia 1.8 czy 2.0, bo tak samo jeździe bez szału. Trzeba dziabać śrubokrętem ścianę grodziową od strony koła. Jak śrubokręt wejdzie to do widzenia. Katalizatora nie będzie na 100% bo jest wart 4500 zł. Z LPG zero problemu.