Patrząc na złość i kumulację zła jaką doświadczam teraz, tj najchętniej bym pojechał na front mordować rusków, za to co o----------ą. To pewnie bym został i walczył.
@MaxWalonkoo: Osobiście wstydziłbym się sam przed sobą jakbym s--------ł np do Niemiec wiedząc że większe p---y ode mnie zostały bronić Polski.. pomimo rządu ...
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez autora