Wpis z mikrobloga

#wojna #wroclaw

Słuchajcie, jestem we Wrocku. Byłem właśnie w sklepie. Sąsiad, który, że tak powiem nie przepada za Ukraińcami właśnie mi powiedział, że jego kolega z bloku, Ukrainiec, pojechał z powrotem do kraju, do rodziny, którą tam zostawił, aby ich bronić albo po prostu z nimi być. Facet był wyraźnie poruszony, właściwie to prawie płakał. Solidaryzują się z Ukraińcami nawet ludzie, którzy za nimi specjalnie nie przepadają. Skąd my to znamy? putin - el hijo de la puta.
  • 21
@mike78 Moja mama też nie przepada za Ukraińcami, ale wczoraj miała łzy w oczach oglądając wiadomości. Znajoma pielęgniarka, która również nie ma dobrego zdania o ukrach powiedziała, że jak będzie trzeba, to zgłosi się do szpitala, by zajmować się rannymi.
@maszy666: Ty to nawet po polsku nie potrafisz się poprawnie wysłowić. Co to znaczy "uważam, żeby - coś tam"? Ty jesteś po prostu zwykłym ćwierćmózgiem, który nie wie prawdopodobnie ile jest dwa razy dwa, chyba, że ma pod ręką smartfona. Ja i moi koledzy inżynierowie go dla ciebie zrobili, a teraz tego żałują, gnido.
@mike78: ale nie obchodzi mnie twoja "projekcja" to ze masz mechanizmy obronne ktore każą ci przypisywac swoje cechy i niepowodzenia życiowe innym, nie jest dla mnie wazne, jak potrzebujesz pomocy specjalisty aby pomogl Ci to przezwyciężyć to nie na wykop. XD
ale nie obchodzi mnie twoja "projekcja"


@Lelek88: To weź #!$%@? zmień sobie stronę w przeglądarce, otwórz lodówkę, telewizję czy co tam masz w swojej #!$%@? piwnicy. Nie odpisuj. Po prostu odbądź.
nie bedziesz mi mowil co mam robic, jedyne co mozesz zrobić to nadal sie frustrowac xd


@Lelek88: Właśnie ci powiedziałem co masz zrobić. I zrobisz to, chcesz tego czy nie chcesz. Zamknij tę stronę i gnij sobie. A co do frustracji - to jest naturalne, że czasami człowiek czuje się sfrustrowany. Ciebie to nie dotyczy, lelek? Lelek? Co to #!$%@? w ogóle za nick. Brzmi jak ksywa czterolatka z przedszkola. Lelek?
@mike78: ale po co mi opisujesz ze jestes ofiara losu albo wczesniej ze jestes idiota. Skoro nie wiesz ze przypisywanie innym swoich negatywnych cech jest udowodnione psychologicznie jako projekcja i oznacza zaburzenie to jedynie dajesz swiadectwo temu ze piszesz o sobie xd i tak frustracja jest naturalna dla osob ktore tak jak ty posiadaja takie mechanizmy obronne. Nie obchodza mnie takze twoi znajomi nie musisz mi sie spowiadać. Napisalem wczesniej nie
znajdz specjaliste skoro potrzebujesz sie wygadac. XD


@Lelek88: o #!$%@? znowu xd... to jest wasz znak rozpoznawczy? Jakaś pieczątka idiotów i trolli wykopowych? A może po prostu symbol zidiocenia? Posiadasz jakąś wiedzę na temat czegokolwiek? Bo śmiem wątpić. A skoro nie posiadasz, to płyń z wodą z kibla w odmęty Wisły. Albo najbliższej oczyszczalni ścieków, łachudro.
@mike78: ale po co mi znowu o sobie opowiadasz i sie tlumaczysz? Mowilem idz do spowiednika albo psychologa jesli nie poswiecaja ci ludzie uwagi. I nie placz mi tu bo to nie przystoi facetowi tak sie uzalac nad soba.