Wpis z mikrobloga

@bizonsky: jak czytam takie komentarze jak twój to ręce mi opadają do samej podłogi, gdzies ty był jak uczyli czytania ze zrozumieniem, napisałem wyraznie, ze nie rozumiem jak mozna ginac bezsensowie w imię jakiś wartości lub interesów polityka, ta wyspa i Ukraincy nie mają az takiego znaczenia bo mowilem ogolnie, o takich przypadkach w historii,powyzej mamy jeden z nich tamburynie slepy
  • Odpowiedz
bezsensowna śmierć, nigdy nie zrozumiem ludzi którzy swiadomie decydują sie poswięcic w imie jakiegoś polityka i jego interesów, fajnie się o tym czyta, ogląda epickie filmiki z epicką muzyka, ale z ludzkiej strony, nikt z nich nie chciał po prostu się poddac i zyc?


@bizonsky: sam siebie musze cytowac bo nie umiesz przewinac do góry, gdzie tu jest napisane ze mowie konkretnie o tym przykladzie, używam liczby mnogiej w pisowni
  • Odpowiedz
do kazdego pisze z dużej litery bo taka jest poprawna pisownia


@Godir17: Nie poprawna pisownia, tylko jak mówi słownik PWN

Użycie wielkiej litery w pisowni zaimków jest podyktowane względami kurtuazyjnymi


Ale co taka ruska onuca, nieuk i zero jak ty może wiedzieć o języku polskim? xD Jako widać na załączonym przykładzie niewiele. Usuń konto błaźnie.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: haha nie bylo cie 10 minut, tak myslalem, ze polecisz sprawdzic w google o czym ja do ciebie pisze, przeciez do szkoly sie nie chodzilo to sie nie wie, ale witaj błaznie, opowiadaj ile ton przerzuciles dzisiaj na swoich dumnych emigracyjnych plecach
  • Odpowiedz
@Godir17: powiem więc jasno

komentarz deprecjonuje poświęcenie żołnierzy w imie obrony narodu i niepodległości, takie robaki jak ty tego nie zrozumieją
może też ogólnie słabo rozumiesz to co piszesz po polsku więc ci przetłumaczę, piszesz dokładnie: "ta śmierć (ludzi z obrazka) jest bezsensowna", po czym dodajesz w kontekście tego zdania bo po przecinku "nigdy nie zrozumiem ludzi którzy świadoie decydują się poświęcić w imię jakoegoś piltyka i jego interesów" czyli
  • Odpowiedz
@bizonsky: komentarz jest typowo moj, z moim wlasnym zdaniem, jak sie z nim nie zgadzasz to przy kolejnej okazji oddaj zycie za polske, a nie obrazaj mnie na portalu ze smiesznymi obrazkami
  • Odpowiedz
@Hatespinner: a tęp sobie, ja mam z ciebie beke po prostu, bo czuje, ze jestes typowym imbecylem, ktory pluje ze zlosci w monitor, a wyzywanie od onucy to tylko wisienka na torcie twojej glupoty
  • Odpowiedz
ja mam z ciebie beke po prostu, bo czuje, ze jestes typowym imbecylem, ktory pluje ze zlosci w monitor


@Godir17: To co czujesz to się nazywa "projekcja prostaka, którego właśnie uczą pokory". Ale dobrze, że dzielisz się tym co czujesz. xD Dobrze też, że grzeczności cię już nauczyłem co widać po tym temacie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Godir17: no to masz problem, bo mam zamiar jeszcze raz dopisać że dalej odwracasz kota ogonem od tego że napisałeś wprost "ludzie ze zdjęcia zginęli w imię czyichś interesów bez sensu"
a nie jakąś rozterkę, po prostu ich obraziłeś bo chciałeś to właśnie zrobić, brawo
a teraz nara :)
  • Odpowiedz
@bizonsky: bo tak uwazam, obojetnie gdzie by sie to stało napisałbym to samo, ale nie to było sensem wypowiedzi, tylko sama rozterka, dlaczego ktos sie na taki krok decyduje, widocznie nie potrafisz ani czytac ani pisac bez emocji bo wszedzie widzisz spisek. Profesor Szewko ktory mowi o tym, ze Ukraina podaje fałszywe informacje dotyczace wojny to tez wedlug ciebie prorosyjski troll? Nie, po prostu takie są fakty, zarowna jedni jak
  • Odpowiedz