Wpis z mikrobloga

a ja staram się mieć sensowe spojrzenie na sytuacje, a nie krzyczec jak idiota na wykopie


@Godir17: No to ci się nie udaje zerze.

chłopie nie używaj tylu trudnych dla ciebie słów bo ci się jutro wajchy w wózku widłowym pomylą


@Godir17: Co ty możesz wiedzieć o trudnych, polskich słowach, jak już wyszło w tym temacie, że nie znasz tego języka onuco? xD
  • Odpowiedz
@Hatespinner: ale masz kompleksy, ciągle z tym zerem wyjezdzasz, czujesz sie nim w tym obskurnym magazynie wiem, dodatkowo mocne halucynacje po substancjach wyskokowych sprawiają, ze widzisz onuce i rózowe słonie w swoim otoczeniu(tzn pomiedzy kartonami w magazynie)
  • Odpowiedz
ale masz kompleksy

czujesz sie nim w tym obskurnym magazynie


@Godir17: Jesteś takim klasycznym przykładem projekcji kacapie, że powinni cię kłaść w Sevres. XD

Musiałeś mieć ciężko jako dziecko, takie niedostatki intelektualne nie mogą być nabyte. ;) Chociaż w sumie większość Rusków jest tak tępa.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: tzn tak tępa jak ty? To może ty ruskiem jesteś? Typowe do nich, wmawiają wszystkim dookoła, ze to wlasnie ta druga osoba jest tym kims złym, dokladnie tak jak ty, wyslij no swoje uprawnienia na wozek widlowy, zaraz sprawdzwimy skad jestes
  • Odpowiedz
To może ty ruskiem jesteś?


@Godir17: Musiałbym mieć profil zasrany rusofilskimi postami, tak jak ty onuco. No i tylko jednego z nas wytykają w tym temacie jako kacapa. Ale to logiczne, że możesz średnio ogarniać, w końcu Polski język jest trudny a ty już pokazałeś, że jesteś beznadziejny w tym temacie. Ale przynajmniej nauczyłem cię kultury. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hatespinner: haha, jak tu cie traktowac powaznie, ale pisz dalej, dostarczasz mi rozrywki w ten nudny dzien, chetnie sie dowiem jak ci sie zyje po tym wypadku na magazynie, czy 70kg karton uderzający w twoją łysą patriotyczną głowe nie narobił w niej spustoszenia? Domyslam się, ze jest szczelnie wypelniona, natomiast chyba 9/10 zawartosci obumarła, ale tak czy tak chetnie sie dowiem
  • Odpowiedz
@Hatespinner: a bardzo dobrze, byłem ciekawy to poszedłem, nic specjalnego, wole tępe strzały z tindera, człowiek ma duzo czasu i kasy to szuka sobie rozrywek, 12h na magazynie na pewno by mnie wyprało z energii zyciowej XD
  • Odpowiedz
@Godir17: Ciężko poznać normalną dziewczynę, jak twoje zainteresowania to samochodziki, #!$%@? klocki lego i pisanie rusofilskich postów na Wypoku, co? xD

Masz tak dużo kasy, że płaczesz że nie masz 500zl na klocki? XD
  • Odpowiedz
@Hatespinner: o widze, ze szukasz czego sie tu zlapac, ale ja nie mam zadnych kompleksow, ciesze sie zyciem, a ty jestes maly i bezradny probujac wytykac komus np zbieranie lego, ta kolekcja jest warta wiecej niz to co zarobisz przez cale swoje pieskie zycie XDD
  • Odpowiedz
: o widze, ze szukasz czego sie tu zlapa


@Godir17: Nie muszę #!$%@? szukać, jesteś takim zerem, że dzbany od patostreamow, to przy tobie elita intelektualna. XDDD

Przecież na #!$%@? chodzą zwierzęta. Nie jesteś już nawet człowiekiem w tej dyskusji.
  • Odpowiedz
nikt z nich nie chciał po prostu się poddac i zyc?


@Godir17: co to za zycie? w rosyjskiej niewoli? i jaka jest szansa ze ruscy by ich i tak nie zabili w koncu to "nazisci"
  • Odpowiedz
@Hatespinner: no nakrecaj sie, lecz swoje kompleksy, jak ci to pomaga to sobie ulżyj bo jutro 12h na magazynie XDD ja sie dalej swietnie bawie czytajac twoje wysrwy, pewnie juz cala morda czerwona XD
  • Odpowiedz
juz cala morda czerwona XD


@Godir17: A wiem, widziałem jak wy kacapy wyglądacie. Zapijaczony, biedny, byle zgarnąć parę kopiejek, nachlać się i iść na #!$%@?. XD Hahaha jesteś takim kosmicznym zerem, że przemianowuję cię ze wzorca projekcji, na wzorzec przegrywa.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: dobrze, nie podniose sie po tym ciosie, magazynier z halucynacjami wyzywa mnie od przegrywow i stalkuje mi konto na portalu ze smiesznymi obrazkami, gosciu ty nawet smieszny nie jestes, ty jestes po prostu jakaś ludzką tragedią z iq żaby, za chwile napisze na profilu, ze mam zakopane zwłoki w ogródku bedziesz mial nowy temat do rozmow XDDD wiesz co to ogródek nie? To takie coś obok mojego dużego domu
  • Odpowiedz
@Hatespinner: haha jak ja sie ciesze, ze znalazles temat lego, mozesz teraz pisac o zabawach dla dzieci itp co mnie tylko utwierdza, ze rozmawiam z neardeltanczykiem na emigracji, dla ktorego jedyna meska rozrywka to piwo i mecz, a to, ze lykasz bajty o roskie wymieniającej drzwi to juz przekracza granice zenady XDD
  • Odpowiedz
ze lykasz bajty o roskie wymieniającej drzwi to juz przekracza granice zenady XDD


@Godir17: Teraz to bajt, bo się burak przestraszył. XDDD

Oj zerze, musisz się nauczyć, że w internecie nic nie ginie i twoje świadectwo na bycie ruskim pomagierem, starym dzbanem bawiącym się zabawkami dla dzieci i przede wszystkim przegrywem chodzącym na dziwki, zostanie tutaj na długo.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: tak bo na wykopie wszyscy piszą wszystko na serio, skad ty sie urwałes gosciu, napisalem, ze post o drzwiach byl bajtem, a moze na dziwki i tak chodzilem, co za roznica, skoro to portal ze smiesznymi obrazkami, mozna bajtowac do woli, czego tutaj mam sie wystraszyc? XDD chyba tylko twojej przepitej magazynowej gęby, sram ze smiechu jak sie napinasz na te klocki, no po prostu jak typowy 35 latek
  • Odpowiedz