Wpis z mikrobloga

@Godir17:
Niby śmierć bezsensowna, ale z drugiej strony... cholera wie, jak kacapstwo postąpiłoby z jeńcami wojennymi. Przecież to są absolutnie niecywilizowani barbarzyńcy. Może w ten sposób przynajmniej pogranicznicy zginęli szybciej i mniej cierpieli?
  • Odpowiedz
bezsensowna śmierć, nigdy nie zrozumiem ludzi którzy swiadomie decydują sie poswięcic w imie jakiegoś polityka i jego interesów, fajnie się o tym czyta, ogląda epickie filmiki z epicką muzyka, ale z ludzkiej strony, nikt z nich nie chciał po prostu się poddac i zyc?


@Godir17: Tu nie chodzi o jednego polityka i jego interesy.

Spójrz na to z innej strony. Naród ukraiński chciał pożyć. Prawdziwym życiem. Życiem społeczeństwa ambitnego, normalnego,
  • Odpowiedz
@zielonzielon: straszne uproszczenia z tym poziomem życia, bylem w 2019 na wschodnich wakacjach, miesiąc samochodem po Ukrainie, nadniestrzu i Rosji, tak na prawde nawet nie wiesz do konca kiedy jestes w jakim kraju, ten sam podobny klimat i poziom zycia, polska wczesnych lat 2000 na prowincji a w duzych miastach to samo co i u nas czy na zachodzie, wierzysz w zbyt duzo stereotypów
  • Odpowiedz
@Godir17: Ale mi nie chodzi o pieniądze. Chodzi mi o ambicje Ukrainy do zblizenia się do lepszego życia. Mieli za mało czasu, żeby wypracować coś więcej. Własnie dlatego spada na nich cios tatarskiego ataku, w obawie przed tym, że jak zasmakują normalności to nigdy nie obejrzą się na zacofaną, agresywną rosję.

Jesli chodzi o poziom zycia różnica się zaciera. Jesli chodzi o marzenia, różnica jest kolosalna. Ukraińcy chcą żyć normalnie,
  • Odpowiedz
@zielonzielon: co do Ukraińców to sie zgadzam, co do Rosji to nie, Rosjanie maja dokładnie takie same marzenia jak Ukraińcy i w ich mniemaniu Putin pozwala je spełniać, a zyje sie tam nieporównywalnie lepiej niz 30 lat temu, opowiadasz typowe sterotypy, ale nie ma to znaczenia w sumie w tym temacie wiec mozna zakończyć dyskusje między nami
  • Odpowiedz
Kacapy bombardują budynki mieszkalne cywili, ostrzelali przedszkole, mordują nieuzbrojonych cywilów

wypadki przy pracy


@Godir17: xD

Idź przeproś swoich starych, że jesteś takim dzbanem. Chyba że to też kacapy, to ha tfu na nich jak i na ciebie.
  • Odpowiedz
nie ten etap konfliktu, nikt nie bedzie popełniał zbrodni wojennych kiedy wojna sie konczy tak na prawde


@Godir17: tak generalnie to ich zabicie też ociera się o zbrodnię wojenną - jako zabójstwo nieusprawiedliwione koniecznością wojenną
  • Odpowiedz
@Hatespinner: a pisz sobie, lata mi to obok ch*ja jakie ty masz urojenia, śmieje się z Ciebie, ze zamiast odpoczywac po 12h na magazynie odpisujesz mi co sekunde, zero zawodowe i zero umysłowe jestes jednak XD
  • Odpowiedz
lata mi to obok ch*ja jakie ty masz urojenia


@Godir17: Widać jak ci lata, że dwa razy pisałeś, że kończysz. xD Typowa ruska onuca, przyszła na polski portal kłamać.

śmieje się z Ciebie


@Godir17: Z dużej litery, bardzo dobrze. Do Pana masz mieć szacunek.
  • Odpowiedz