Wpis z mikrobloga

@Godir17: a skąd Ty możesz wiedzieć jaka to jest wojna? strzelają w szpitale, przedszkola, bloki, to by Ukraincow nie zabili? mogli przeżyć, ale nie musieli

zresztą skąd wiesz jak traktują w tym konflikcie "innych jencow", skoro nie ma nigdzie o tym informacji? skąd wiesz, że teraz jakiś 20 chłopaków nie jest torturowanych żeby ruscy zdobyli jakieś informacje?
  • Odpowiedz
@Hatespinner: dalej nie spisz po 12h na magazynie? Twardy gosc XD posłuchaj sobie dzbanie Jacka Bartosiaka, opoeram swoje zdanie głównie na tym co mówił, pewnie dla ciebie tez bedzie ruska onuca, a byl milioj razy w Pentagonie, rozmawial z najwyższymi generalami usa i ma potężną wiedze na wielu plaszczynach, ty jestes zwyklym polglowkiem ktory macha szabelką
  • Odpowiedz
dalej nie spisz po 12h na magazynie? Twardy gosc XD


@Godir17: Wolałbym robić po 12h na magazynie niż być ruska onucą jak ty i pisać takie gownoposty 24h na Wypoku za garść kopiejek i miskę paszy. XD
  • Odpowiedz
po prostu się poddac i zyc?


@Godir17: widać, że gówno wiesz o wojnie i o ruskiej armii więc nie wypowiadaj się. Oglądaj filmy i je komentuj ale nie prawdziwą wojnę.
  • Odpowiedz
@Arkadian: rozumiem, ze ty masz całą szafe orderów za zaslugi na polu bitwy? Będę się wypowiadał na ten temat bo sledze go na bieżaco, a to ze mam zdanie inne niz 95% kretynow kierujących sie emocjami to nie twoja sprawa
  • Odpowiedz
gdyby byly przesłanki o zbrodniach wojennych czyli np mordowaniu jeńców to leciało by to 24h na dobe w zachodnich i ukraińskich mediach, takie cos byloby strzalem w drugie kolano Rosji, użyj mózgu

@Godir17

Kacapy bombardują budynki mieszkalne cywili, ostrzelali przedszkole, mordują nieuzbrojonych cywilów a ty gadasz, że nie posuną się do zbrodni wojennych takich jak mordowanie jeńców. Gęsta mela Ci w ryj przygłupie.
  • Odpowiedz
@Seropusz: bombardowanie cywilów to były w syrii i afganistanie, tutaj mamy wypadki przy pracy a nie zmasowany atak na cywilow, przynajmniej na ten moment(na szczescie), przygłupie z melem na mordzie
  • Odpowiedz
@Godir17: O moje źródła się nie bój, spotkaliśmy się na tej samej stronie pod tym samym wpisem. Ty zaś mnie dyskredytujesz bez żadnych dowodów - z góry zakładając, że jedyne i słuszne źródła informacji masz Ty, nie ja.
  • Odpowiedz
@Wejszlo: widocznie wyciągnąłem pochopne wnioski z tego co napisałes, nie mam zadnych slusznych zrodel, bo wiemy moze z 5% tego co się tam dzieje, ale nie sieje dezinformacji i wnioskow opartych na tym co ruscy robili 80 lat temu jak caly wykop, staram sie podejsc do sytuacji z trzezwym umysłem
  • Odpowiedz
bezsensowna śmierć, nigdy nie zrozumiem ludzi którzy swiadomie decydują sie poswięcic w imie jakiegoś polityka i jego interesów, fajnie się o tym czyta, ogląda epickie filmiki z epicką muzyka, ale z ludzkiej strony, nikt z nich nie chciał po prostu się poddac i zyc?


@Godir17: Dostali szybką śmierć. Gdyby się poddali, to byliby brutalnie torturowani, a potem i tak zginęliby. Ruscy atakują cywili, to myślisz, że oszczędziliby żołnierzy?
  • Odpowiedz
@erkav: nie wiem co by zrobili, wyrazilem opinie, ty masz swoją, po co się spierać o to kto ma racje i tak do niczego taka rozmowa nas nie zaprowadzi
  • Odpowiedz