Wpis z mikrobloga

tak bo na wykopie wszyscy piszą wszystko na serio


@Godir17: Jak nie piszą czegoś na serio, to nie piszą na ten temat kilku postów, plus nie potwierdzają a później zmieniają linie obrony jak wyjdą na zbyt wielkiego przegrywa, żeby dało się to obronić. xD

sram ze smiechu


@Godir17: Jak widzisz swoje życie, siedząc w piwnicy nad klockami i zbierającego 500zl żeby wydać się albo na dziwkę albo na
  • Odpowiedz
@Hatespinner: ja leje z ciebie, ze wierzysz w post o dziwce ktorej ktos wstawiał drzwi, to po prostu trzeba miec dziure w głowie po 70kg kartonie, a moje zycie widze bardzo dobrze, dzialanosc sie sama kręci, mogę miec hobby, podrozowac i pisac z debilami bez wyksztalcenia i ich bajtować, a jak twoje? całe zycie na magazynie z dziurom w głowie za 500 euro tygodniowo? chyba nie jestes zbyt szczesliwy sadzac
  • Odpowiedz
ze wierzysz w post o dziwce ktorej ktos wstawiał drzwi,


@Godir17: Nie było tylko jednego posta o dziwkach na twoim profilu, to raz. A dwa, że nie muszę wierzyć, bo tam nie było nic śmiesznego, jak w jakimkolwiek baicie. Mówiłeś że nie masz kompleksów przegrywie, ale widać jak jest naprawdę. xD

dzialanosc
  • Odpowiedz
@Hatespinner: haha z calych sił probujesz mnie mnie zjechac i wkurzyc, ale gosciu, ja od paru h robie sobie z ciebie jaja bo mam dzisiaj robote przy kompie, a ty odpisuejsz na totalnie wszystko co minute, tyle, ze ja jutro wracam do normlanych czynnosci i cieszenie się z zycia, a ty dalej bedziesz tutaj siedział po 12h zmianie na magazynie i jechał po ruskich zwierzetach zeby połechtać swoje ego, masz
  • Odpowiedz
@Hatespinner: tak tak, wszyscy czyli ty i jeszcze jeden przygłup, pewnie cieć na twoim magazynie XD tłumaczysz to za grube słowo, to raczej wymienienie ci czynnosci o ktorych mozesz pomarzyć, ale ty i tak tylko piwko po pracy lubisz wiec nic nie tracisz
  • Odpowiedz
@Hatespinner: temat onucy juz ci się mocno wyczerpał widze, zadnych nowych faktów, tylko twoje halucynacje, tyranie na wypoku, chociaz tyle mozesz zrobic w swoim CIEKAWYM zyciu na emigracji, gratuluje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Godir17: Rozumiem Twój punkt widzenia. Odwracając sytuację po co ktoś zabiera życie drugiemu człowiekowi w imię jakiegoś polityka i jego interesów. Jakby ktoś przyszedł do Ciebie do domu i powiedział wynoś się stąd byś po prostu się spakował. Nie wyobrażam sobie stanąć przed taką decyzją ale w obronie najbliższych byłbym wstanie zrobić coś co w przypadku braku zagrożenia nawet nie przejdzie mi przez głowę.
  • Odpowiedz