Wpis z mikrobloga

@Zuchwaly_Pstronk: Proszę cię... :D Twój teamleader nie zarabia nawet średniej krajowej, ty pewnie nie masz nawet minimalnej :D

Luksusy? Drogie restauracje? To znaczy garnitury z C&A i obiadki w galeriach handlowych? :D

Apropos drogich restauracji to byłem parę razy świadkiem takich "spotkań biznesowych" np. w Da Grasso (XD) i Coffee Heaven (2x XD). Z tego drugiego całą ferajnę wyprosili po 15 minutach, bo nic nie zamawiali tylko "robili biznesy".

Jednym słowem
Nie wiem czy rozumiem "drogie" tak samo jak MLM master, ale droga restauracja to taka, gdzie za obiad dla dwóch osób zapłacę co najmniej 400zł. Bo jak obiad po 50zł to jest to całkowicie normalna restauracja w mieście.

Cool story - na spotkania pewnej grupy inżynierów przychodzi taka menda z FMG i wyłudza numery telefonów, aby potem dupę zawracać. I mydli oczy zarobkami po 3k netto - po roku pracy. Nie wiem
@Zuchwaly_Pstronk: #!$%@? że nie jesteś w stanie określić ile zarabiasz. /wystarczająco/ to żadna odpowiedz. Dla jednego to tyle, dla innego tyle. Stać cie na wszelakie luksusy. Co to znaczy, dokładnie.
@Zuchwaly_Pstronk: Na pytanie dotyczące ciebie odpowiadasz "mój teamleader" .. To bez sensu. Podobne zasady do tych które opisałeś swego czasu a pewnie i teraz obowiązują w Apple. Prezes też jeździł mercedesem.. Z tym, że Apple ma przyszłość, plany i odpowiednich ludzi oraz poważanie(wiem, że polaki cebulaki wyzywają bo nie stać ) a co ma FM grup ?To jest bańka, która prędzej czy później pęknie i z kasą odejdą ci wasi liderzy,